Zanim kupisz poleasingowe sprzęty

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2020/10/poleasingowe.pngZanim kupisz poleasingowe sprzęty

Czy poleasingowe maszyny, pojazdy i urządzenia to dobra inwestycja?

Wyposażenie biura i zaplecza usługowego firmy sporo kosztuje. Nie każdy przedsiębiorca jest w stanie pozwolić sobie na taki wydatek. Dlatego wiele podmiotów gospodarczych korzysta z usług leasingu. Użytkują profesjonalny sprzęt, płacąc za niego comiesięczne raty. Po wygaśnięciu umowy leasingu tego rodzaju urządzenia mogą zostać wykupione przez użytkowników w atrakcyjnej cenie. Te, które nie znalazły nabywców, trafiają do sprzedaży na rynku wtórnym.

Szeroka oferta sprzętu po leasingu

Poleasingowe sprzęty można kupić w internecie. Tego rodzaju wyposażenie oferują wyspecjalizowane portale aukcyjne i serwisy ogłoszeniowe. Oferta jest bardzo bogata. W ten sposób możemy kupić między innymi poleasingowe pojazdy: auta osobowe różnych klas, samochody dostawcze, ciężarówki, autobusy i pojazdy specjalistyczne, a nawet motocykle. Inny rodzaj wyposażenia to urządzenia biurowe: komputery stacjonarne, laptopy, drukarki i serwery. Wśród sprzętów poleasingowych dostępne są też maszyny produkcyjne, wyposażenie lokali usługowych (np. restauracji, warsztatów samochodowych czy salonów kosmetycznych) oraz sprzęt rolniczy (ciągniki, przyczepy oraz maszyny do uprawy roślin i hodowli zwierząt).

Urządzenia poleasingowe – niedrogie i profesjonalne

Największy atut używanego sprzętu pochodzącego z leasingu to fakt, że tego rodzaju urządzenia dostępne są w atrakcyjnych cenach. Warto jednak pamiętać, że koszt zakupu będzie w dużym stopniu zależał od tego, w jakim stanie technicznym znajduje się dany egzemplarz. Oferta dotyczy najczęściej sprzętu przeznaczonego do profesjonalnego użytku. Oznacza to, że maszyny i urządzenia poleasingowe mają zwykle świetne parametry sprzętowe. Są trwałe, wydajne, ergonomiczne i świetnie sprawdzają się w działalności komercyjnej. Ogłoszenia o sprzedaży maszyn poleasingowych zawierają zwykle wyczerpujące informacje o ich parametrach i stanie technicznym, co ułatwia podjęcie decyzji o zakupie. Niektóre sprzęty objęte są też kilkumiesięczną gwarancją rozruchową, co zwiększa bezpieczeństwo transakcji. 

Brak komentarzy.

Dyskusja