Zamów prawidłowy wzór kontraktu managerskiego u prawnika

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2021/12/0cbb14d62155a341f26ca561660a4258.jpgZamów prawidłowy wzór kontraktu managerskiego u prawnika

Kontrakt managerski jest typem umowy zawieranej z managerem odpowiadającym za zarządzanie firmą. Chociaż w sieci można znaleźć gotowe wzory umów tego typu, warto wziąć pod uwagę usługi prawne i zamówić wzór kontraktu managerskiego u adwokata lub radcy prawnego. Dlaczego warto? Ile kosztuje wzór?

Jak zawrzeć kontrakt managerski?

Aby zawrzeć kontrakt managerski z managerem, stosuje się odpowiednią umowę. Jest to rodzaj umowy cywilnoprawnej nienazwanej, która reguluje stosunki pomiędzy managerem a firmą, dla której świadczy on swoje usługi.

Usługi zarządzania pomiędzy stronami reguluje kontrakt managerski, który powinien określać wszystkie prawa i obowiązki, wynagrodzenie, kwestie odpowiedzialności czy czas trwania umowy. Może on także zawierać klauzule o zakazie konkurencji, poufności, RODO.

Kontrakt managerski może mieć dwie formy zależnie od managera, z którym zawiera się umowę:- Kontrakt managerski B2B – zawierany z managerem mającym działalność gospodarczą.- Kontrakt managerski B2C – zawierany z managerem nieprowadzącym działalności gospodarczej.

Wzór kontraktu managerskiego – dlaczego warto zamówić go w kancelarii prawnej?

Umowa jak kontrakt managerski musi dokładnie regulować kwestie świadczenia usługi zarządzania. Właśnie dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy prawnika. Jak zamówić umowę managerską w kancelarii prawnej?

W kancelarii prawnej można zlecić napisanie umowy lub kupić gotową. W każdym z tych przypadków umowa może być dopasowana do potrzeb klienta.

Gdy zleca się napisanie umowy, może być ona stworzona od zera na zamówienie klienta. W drugim przypadku wzór kontraktu managerskiego do wypisania – można od razu go pobrać i wykorzystać do zawarcia umowy.Ile kosztuje wzór kontraktu managerskiego od prawnika?

Za gotowy wzór kontraktu managerskiego należy zapłacić około 200 złotych. Z kolei za przygotowanie umowy na zamówienie trzeba uiścić wyższą cenę – zwykle od około 300 do 500 złotych.

Brak komentarzy.

Dyskusja