Używane meble dziecięce – gdzie dodać ofertę sprzedaży?

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2021/07/07.07.pngUżywane meble dziecięce – gdzie dodać ofertę sprzedaży?

Różowe mebelki, znienawidzone przez Twoją nastoletnią córkę, łóżeczko niemowlęce, z którego wyrósł syn?

A może odrapana meblościanka, niezgrywająca się z metamorfozą dziecięcego pokoju? Niepotrzebne już meble możesz sprzedać w internecie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak i gdzie to zrobić?

Używane meble dla dzieci – gdzie dodać ogłoszenie sprzedaży?

Platformy sprzedażowe czy różnego rodzaju tablice ogłoszeń typu kupię/ sprzedam to miejsca w sieci, gdzie znajdują się liczne oferty zarówno od sklepów, jak i osób prywatnych, sprzedających sporadycznie np. coś, co zalega im w domu. Ogłoszenia dotyczą też sprzedaży mieszkań, działek, samochodów czy różnego typu usług, wymiany przedmiotów na inne, propozycji oddania ich za darmo. W zasadzie każdy może stać się sprzedawcą i nie trzeba do tego wiele wysiłku, bo strony do wystawienia ogłoszeń są w większości łatwe w obsłudze.

Swoją ofertę warto dodać na portalu, który umożliwia bezpłatne publikowanie anonsów. Zwłaszcza jeśli sprzedajesz pojedyncze rzeczy od czasu do czasu, a handel nimi nie stanowi Twojego głównego źródła dochodu, dopłacanie komuś za pośrednictwo i wystawianie ogłoszeń zupełnie mija się z celem. Postaw też na stronę, która ma jasny regulamin i działa uczciwie. Liczy się też popularność portalu w Twojej okolicy. W przypadku mebli dla dzieci wysyłka do innego miasta byłaby po pierwsze kłopotliwa, a po drugie kosztowna. Dlatego meble i różnego rodzaju duże sprzęty najłatwiej sprzedawać lokalnie, umawiając się na odbiór osobisty.

Portal abc.pl jest świetnym przykładem strony, na której dodać można darmowe ogłoszenia. Oferty podzielone są na dwadzieścia kategorii, co ułatwia użytkownikom znalezienie dokładnie tego, czego potrzebują. Serwis jest sprawdzony i bardzo intuicyjny w obsłudze. Aby dodawać ogłoszenia, trzeba założyć konto. Można to zrobić przy okazji publikowania pierwszej oferty bądź wcześniej, klikając przycisk Moje Abc na górze strony i wybierając opcję rejestracja. Wystarczy wpisać e-mail i hasło oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem strony. Po kliknięciu Zarejestruj się, abc.pl prześle na Twój e-mail link do aktywacji konta. 

Sprzedam meble dziecięce – jak napisać ogłoszenie?

Sprzedam meble dziecięce – to dobry wstęp, ale zdecydowanie za mało, aby szybko znaleźć kupca i sfinalizować sprzedaż. Co zatem warto umieścić w swoim ogłoszeniu? Dodając je na abc.pl, nie dość, że opublikujesz anons za darmo,  możesz zrobić to w bardzo łatwy sposób. Nawet jeśli wystawiasz używane meble dziecięce po raz pierwszy i nie do końca wiesz, jakie informacje Twoja oferta musi zawierać.

Jak zatem dodać ogłoszenie o sprzedaży używanych mebli dla dzieci na portalu ogłoszeń lokalnych abc.pl? To bardzo proste. Na górze strony znajdziesz przycisk Dodaj ogłoszenie za darmo.

Na początek tytuł. Powinien być krótki, ale dokładnie określać, co podlega sprzedaży, np. meble dla dzieci z biurkiem, łóżeczko niemowlęce, łóżko dziecięce domek, meble dla dzieci zestaw – nazwa producenta, meble dla dzieci drewniane.

Wybór kategorii jest łatwy: Dla dzieci i kolejno Meble dla dzieci. W ogłoszeniu musi znaleźć się cena. Jak ją ustalić? Wiele zależy od ceny nowego zestawu czy przedmiotu oraz stanu, w jakim są meble dla dzieci. Używane przez kilka lat będą się znacznie różnić od kupionych kilka miesięcy temu. Aby zorientować się w cenach, można też przejrzeć oferty podobnych mebli i porównać z tym, co masz do zaoferowania. Jeśli jesteś otwarty/otwarta na udzielanie rabatu, zaznacz opcję Do negocjacji. Kupujący, ustalając szczegóły transakcji, bardzo często proponują cenę nawet o kilkadziesiąt zł niższą niż ta w ogłoszeniu. Mając to na uwadze, zastanów się, ile realnie chcesz zarobić na meblach.

Do wybrania jest też stan: Nowe/ Używane. Jeśli zakupione meble okazały się za duże/ za małe/ nie pasują do koncepcji świeżo remontowanego wnętrza, masz na nie dowód zakupu, śmiało sprzedaj je jako nowe. Cena może być wtedy niewiele niższa niż w sklepie.

Kolejna bardzo ważna kwestia to opis mebli. Na abc.pl może być tak dokładny, jak tego potrzebujesz – do wpisania jest do 10 tys. znaków. Podaj wymiary, jeśli sprzedajesz zestaw, wymień, jakie elementy zawiera, np. komoda, regał i biurko, gdy masz do zaoferowania łóżko, napisz, czy w cenie jest też materac. W tym miejscu możesz również sprecyzować stan, np.: użytkowane przez jedno dziecko/ używane przez rok/ jak nowe/ w świetnym stanie/ noszą normalne ślady użytkowania/ do odświeżenia itd. Koniecznie dodaj zdjęcia – nikt nie kupi kota w worku. Najlepiej zrób kilka fotografii z różnych stron.

Pozostaje już tylko uzupełnić dane kontaktowe – imię, adres e-mail i, jeśli preferujesz ten sposób kontaktu z kupującymi, nr telefonu oraz lokalizację. Jeśli nie masz jeszcze konta na abc.pl – założysz je, dodając Twoje pierwsze ogłoszenie. Wszystko gotowe? Zatem dodaj ogłoszenie za darmo na abc.pl i szybko sprzedaj dziecięce meble!

Brak komentarzy.

Dyskusja