Typy FAME MMA

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2020/11/glowne_fame-mma-scaled.jpgTypy FAME MMA

FAME MMA, jedyna w Polsce federacja zajmująca się organizacją widowisk typu „freak fight”, nieustannie zyskuje na swojej popularności i nie zwalnia tempa. Ledwie zdążyły ostygnąć emocje po poprzedniej gali, a niebawem przed nami kolejna, tym razem już ósma edycja tego elektryzującego publikę wydarzenia. Kiedy, gdzie i przede wszystkim kogo typować? O tym dowiesz się z niniejszego wpisu.

Kiedy odbędzie się gala i gdzie obstawiać typy FAME MMA?

Ósma odsłona FAME MMA zaplanowana została na sobotę 21 listopada bieżącego roku. Udział weźmie w niej 20 uczestników, ścierających się ze sobą w ramach 10 osobnych pojedynków. Pełną listę starć opublikowaliśmy w zakładce „Fame MMA”, do której odwiedzin gorąco zachęcamy.

Co do natomiast bukmachera udostępniającego możliwość typowania wyników poszczególnych walk, obstawianie FAME MMA możliwe jest obecnie wyłącznie u operatora Betclic.

Rekomendowane typy bukmacherskie FAME MMA

Wiedząc już, kiedy odbędzie się ósma gala FAME MMA oraz gdzie możemy obstawiać zakłady, przejdźmy do przedstawienia rokowań opracowanych przez Zawód Typer.

Zacznijmy od walki wieczoru, którą będzie pojedynek pomiędzy Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem. W przypadku obu zawodników będzie to ich debiut, więc na ten moment nie ma zbyt wielu czynników, na których można byłoby oprzeć analizę. Brak wiedzy w zakresie ich umiejętności walki, każe odwoływać się do warunków fizycznych fighterów i pod tym względem szala zwycięstwa przechyla się w stronę cięższego o 8 kilogramów oraz wyższego o 3 centymetry Błońskiego. Jeśli chodzi zatem o obstawianie FAME MMA w ramach tej walki, podobnie jak sam Betclic skłaniamy się do typowania triumfu właśnie Kacpra Błońskiego.

Kolejnym mocno wyczekiwanym wydarzeniem jest niemal równie mocno reklamowany co-main event, czyli pojedynek Marcina „El Testosteron” Najmana z Kasjuszem Życińskim pseudonim „Don Kasjo”, który odbędzie się tym razem nie na zasadach MMA, ale na warunkach obowiązujących w boksie.

Zarówno Najman, jak i jego rywal mają już za sobą przebytą ścieżkę w sportach walki, choć trzeba przyznać, że ten pierwszy nieco dłuższą. W przypadku drugiego natomiast istotną przewagą jest młodość i nieprzerwane jak dotychczas pasmo zwycięstw, w ramach których pokonał zawodników, takich jak Adrian Polański, Maciej Rataj czy Dawid Ambroziak. W związku z tymi przesłankami organizator FAME MMA typuje sukces właśnie Don Kasjo.

Dodatkowo jeślii chodzi o FAME MMA typy polecane przez nas to przede wszystkim „Wiewiór” jako zwycięzca w walce z debiutującym „Ferrari” – ma on na kocie już pierwszy wygrany pojedynek w ramach tej gali – a także Paweł „Tybori” Tyburski triumfujący nad „Arabem”. Tyburski jest bowiem nie tylko istotnie wyższy od swojego przeciwnika, ale do tej pory zgromadził również więcej od niego doświadczenia w sportach walki.

Brak komentarzy.

Dyskusja