Nie bójcie się wibratorów!

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2019/04/dildo-2773820_1920.jpgNie bójcie się wibratorów!

Twoja partnerka używa wibratora? I bardzo dobrze. Okazuje się bowiem, że erotyczne zabawki poprawiają funkcje seksualne kobiet – informuje Jezebel. I nie chodzi tu tylko o orgazmy.

Z raportu LiveScience wynika, że kobiety, które używają wibratorów, czerpią więcej przyjemności z seksu.

Naukowcy zbadali seksualne nawyki 2056 kobiet i 1047 mężczyzn. Blisko połowa badanych stwierdziła, że wibratory są normalną częścią życia seksualnego. Tylko 10 proc. respondentów negatywnie oceniło rolę seks-gadżetów.

Ale to jeszcze nie wszystko. Kobiety, które regularnie używają wibratorów, w trakcie seksu z partnerem odczuwają dużo większe podniecenie, ich orgazmy są intensywniejsze i odczuwają mniejszy dyskomfort podczas intymnych igraszek – czytamy w raporcie.

Co ciekawe aż 37 proc. ankietowanych „wibrujących” dam przyznało, że ich partnerzy są zazdrośni o seksualne zabawki. Zupełnie niepotrzebnie.

Dlatego warto schować męską dumę do kieszeni i wybrać się z ukochaną na zakupy do seks-shopu. Erotyczne gadżety w sypialni z pewnością urozmaicą łóżkowe zabawy. Poza tym ze sprawdzonym wibratorem w domu nie trzeba się obawiać zdrady i można spokojnie pojechać w delegację.

Brak komentarzy.

Dyskusja