Księgowość Online dla samozatrudnionych? Poznaj Intaxo!

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2020/06/office-1209640_1280-1.jpgKsięgowość Online dla samozatrudnionych? Poznaj Intaxo!

Konkurencja w branży księgowej stale rośnie. Nieustannie przybywa nowych firm świadczących tego typu usługi, z tego względu warto przyciągnąć jak największą ilość klientów ciekawymi rozwiązaniami. Ważne jest, by biuro rachunkowe szybko i sprawnie wypełniało niezbędne obowiązki.

Z tego względu, istotne jest, by posiadać nowe i innowacyjne narzędzia, wyróżniające się na tle innych firm. Zastosowanie odpowiednich sposobów, z pewnością pomoże przyciągnąć klientów do danego biura. 

Program do fakturowania

Dobrym rozwiązaniem i sposobem na zainteresowanie i zrzeszenie klientów może okazać się zaoferowanie darmowego programu do fakturowania. Takie oprogramowanie powinno przede wszystkim charakteryzować się łatwością i przejrzystością interfejsu. Dzięki spełnieniu takich warunków, program okaże się dostępny dla szerokiej grupy klientów. Ważne, by był on darmowy dla klienta. Z pomocą takiego oprogramowania wystarczy jedynie założyć konto w panelu dla biur rachunkowych. Aplikacja posiada gotowy szablon, dzięki któremu korzystanie z niej nie sprawia najmniejszych problemów, a sprzedaż zostanie prawidłowo udokumentowana. Taki program jest darmowy, prosty i spełnia wszystkie kryteria do pełnienia swoich funkcji.

Panel administracyjny pozwala na pobieranie plików z konta klienta, gotowych do zaimportowania w programie. Oprogramowanie obsługuje bardzo wiele formatów plików, co czyni go bardziej uniwersalnym. Istnieje również opcja zalogowania na konto każdego klienta, co gwarantuje bardzo szybki obrót danych i skraca czas wykonywania czynności księgowych.

Koszt programu do fakturowania

Koszt jest bardzo przystępny dla każdej osoby zajmującej się księgowością. Udostępnienie programu kosztuje 5 złotych miesięcznie od każdego klienta. Istnieje opcja udostępnienia oprogramowania zaledwie jednemu klientowi, w celu sprawdzenia jego parametrów, działania i funkcjonowania. W wypadku niewywiązania się programu oraz niezadowolenia księgowego, możliwe jest wstrzymanie zakupów kolejnych licencji. 

Dla klienta korzystanie zarówno z aplikacji jak i ze strony WWW jest całkowicie darmowe. To dodatkowa zaleta stosowania tego oprogramowania. Dla klientów cena jest istotna, dlatego darmowa licencja oprogramowania dla klienta może zadziałać na korzyść biura.

Co umożliwia program do fakturowania?

Program do fakturowania posiada wiele funkcji. Najważniejszą z nich jest wystawianie faktur VAT, co stanowi podstawę każdego biura rachunkowego. Istnieje także opcja wydawania takich dokumentów w wielu walutach oraz różnych językach. Na podstawie NBP aplikacja przelicza aktualne kursy walut. Dzięki wyszukiwarce, można znaleźć każdego klienta po numerze NIP. Istnieje funkcja bezproblemowego wysyłania faktur drogą mailową w formie pliku PDF.

Strona internetowa

Każde biuro rachunkowe powinno posiadać swoją własną stronę WWW z najważniejszymi informacjami o firmie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, każdy klient ma okazję zapoznać się ze szczegółami oferty, ale także może się zorientować na temat dostępnego programu do fakturowania oraz jego działania. Ważne jest, by strona była przejrzysta i intuicyjna, by umożliwić korzystanie z niej każdej zainteresowanej osobie. Dobra strona internetowa stanowi wizytówkę każdej firmy, a umiejętne jej przedstawienie pozwoli przebić się na tle konkurencji innych biur rachunkowych. Warto pamiętać, iż receptą na sukces jest także umiejętnie zrobiona reklama. Skutecznym pomysłem może okazać się wyświetlanie reklam na stronach partnerów. Taki zabieg pozwoli na rozsławienie firmy wśród innych. 

Brak komentarzy.

Dyskusja