Butelka wielokrotnego użytku – jedno rozwiązanie, wiele korzyści!

https://uniface.pl/wp-content/uploads/2021/11/filtrowana-scaled.jpgButelka wielokrotnego użytku – jedno rozwiązanie, wiele korzyści!

Czy wiesz, że jeden krok może znacząco zmienić nie tylko twój dzień, twoje przyzwyczajenia, ale i pozytywnie wpłynąć na środowisko? Takim właśnie rozwiązaniem jest butelka filtrująca. Zainteresowany? Dowiesz się więcej i już dziś podejmij decyzję.

Butelka filtrująca – jedno rozwiązanie, wiele możliwości

Butelka wielokrotnego użytku to sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś. Dlaczego? Ponieważ jest lekka (jedynie 33 g), poręcznie oraz wyjątkowo trwała, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Butelka filtrująca powstawał dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu. Butelka z filtrem (naturalny filtr węglowy, węgiel powstały z łupin orzecha kokosowego) usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, lekko podwyższa jej pH (pamiętaj, że alkaliczna woda wspomoże twoją walkę z zakwaszeniem organizmu) oraz pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujący takich jak: magnez czy wapń. Wyjątkowa skuteczność (wydajność 1 filtra: do 150 l wody miesięcznie) połączona z ciekawym designem (ergonomiczny kształt i szeroki wybór kolorów), sprawiają, że butelka wielokrotnego użytku szybko stanie się twoim ulubionym gadżetem, który wyrobi w tobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu. Brzmi nieźle? Sięgnij po nią już dziś!

Butelka wielokrotnego użytku – którą wybrać?

Chcesz sprawić sobie butelkę filtrującą, ale nie wiesz gdzie szukać oraz który model wybrać? Postaw na sprawdzone rozwiązanie od polskiej marki Dafi. Butelka filtrująca Solid to pierwsza butelka wykonana z wytrzymałego Tritanu® wyprodukowana w Polsce. Zainteresowany? Poznaj ją lepiej!:

– butelka pozbawiona jest szkodliwego Bisfenolu A i S oraz została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów

– posiada wygodny uchwyt do przenoszenia

– przycisk onetouch zapewni ci błyskawiczne otwieranie

– szczelne zamknięcie chroni przed zabrudzeniem ustnika

– hipoalergiczny ustnik został wykonany z najwyższej jakości silikonu

Butelka na wodę – co zyskasz?

– oszczędności (1 filtr koszt ok. 15 zł zastępuje 300 butelek koszt ok. 120 zł)

– troska o środowisko (nie będziesz musiał już kupować butelkowanej wody ze sklepu sprzedawanej w jednorazowych opakowaniach 1 filtr to jedynie 0,01 kg plastiku, zastępując 300 butelek jednorazowych, czyli 2,2 kg plastiku)

– wygoda i przyjemność z użytkowania (zapewniasz sobie smaczną filtrowaną wodę kranową zawsze pod ręką)

Gdzie możesz „skorzystać” z filtrowanej wody kranowej?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– na treningu

– podczas aktywności

– podczas podróży dużych i małych

Chcesz zadbać o siebie, najbliższych, a przy okazji o otaczający cię świat? Zrób to od razu! Butelka wielokrotnego użytku jest dostępna na stronie dafi.pl/. Znajdź model dla siebie, kub i każdego dnia odrywaj nowe możliwości płynące z tego niezwykłego rozwiązania.

Brak komentarzy.

Dyskusja