Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Zamykają najlepsze miejscówki i ścigają studentów za picie piwa w parku

Zamykają najlepsze miejscówki i ścigają studentów za picie piwa w parku

sxc.hu

Miasto pozbywa się młodzieżowych miejscówek – na przykład Wyspy Słodowej. Kluby są za głośne, imprezowicze to wandale a policja największe siły kieruje przeciwko żakom pijącym piwo w parkach.  Wrocław staje się coraz bardziej upierdliwy. Taką opinię znaleźliśmy na wyszło.com.

Szwankuje podobno także komunikacja. Wrocławskie tramwaje są najwolniejsze w kraju, a kierowcy autobusów to chamy. Natomiast „kanary” czepiają się studentów, którzy jadą bez biletu (bo często nie mają jak kupić), a udają, że nie widzą menela podróżującego na gapę.

Autor tekstu zwraca również uwagę, że Uniwersytet Wrocławski też jest nie w porządku w stosunku do studentów. Uczelnia podwyższyła opłaty za egzaminy poprawkowe ze 150 zł do 700, a nawet 1500 zł.  Psujące się cyfrowe tablice z rozkładem jazdy i zawieszające biletomaty to kolejne bolączki.

Czy wy uważacie podobnie? Wrocław stał się aż tak nieprzyjazny dla studentów? Podzielcie się opinią.

Źródło: http://wyszlo.com/

Komentarze (3)

Gość 13.09.2013 Zgłoś
na wyspie słodowej od jakiś 3 lat jest syf kiła i mogiła,wcześniej tego nie było jak leżały śmieci to w obrębie 1m od śmietnika bo był przepełniony , teraz jest po-prostu brudno bo po co położyć podrzucić butelkę puszką papierek w okolicy śmietnika lepiej pod nogi jak bydle , ludzie się zmienili ,same chamy i puszczalskie dziewczyny się tam złażą ,może to jest wina ludzi którzy zapomnieli że zdobywanie wiedzy (studia) wiąże się z tym że należy zdobywać kulturę osobistą , ale jak mówi przysłowie ,,człowiek ze wsi wyjdzie , wieś z człowieka nigdy ,, dziękuję za uwagę
Odpowiedz
0
Gość 12.09.2013 Zgłoś
ChWDS
Odpowiedz
-3
Gość 16.09.2013 Zgłoś
student ma się uczyć nie chlać ćpać i bzykać..... potem mamy takich za kierowników i dyrektorów nieuki zapłacą i zadzą tata da barany
Odpowiedz
0