Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Zakochane w sobie damy (GALERIA)

Zakochane w sobie damy (GALERIA) Przejdź do galerii
Czy w przypadku tych dziewczyn narcyzm jest w pełni usprawiedliwiony? Oceńcie sami. Jedno jest pewne - one uwielbiają lansować się w internecie, a na fotografiach, używając slangu z Naszej-klasy, po prostu błyszczą. Przeklikajcie się przez galerię zdjęć profilowych zakochanych w sobie dam. Bez wątpienia są urocze i ich miłość do samych siebie da się przełknąć. Prawda?

Komentarze (77)

lskorpio 02.09.2013 Zgłoś
kazda fajna
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
24
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
15 i basta
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
o rannnny mi aparat już się psuję od takich zdjęć a tu widzę każdą pojedynczą panienkę ja robię sobie do skutku fotki aż w końcu nie wykrzeszę piękna wy chyba nie wiecie co to jest miłość w sobie dostaję liściki miłosne od takich laseczek że was by nie wzięły ja sam uważam się za brzydala i nie odpowiadam na te anonse dowód "http://www.myspace.com/55405784… weście fotki szczególnie podoba mi się ta fota na którym wyglądam jak orlik
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
9 bardzo fajny uśmiech i bardzo ładna. Każda ma to coś w sobie.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Dobrze robi loda,zna się na samochodach,wąska w pasie dobrze pcha się:)
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
27 :)
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
9 i 31 bardzo fajne. 16 super cycki
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
One nie sa zakochane w sobie, one poprostu maja jakies kompleksy chyba ;/
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Niektóre to kaszana, np. ta 3 od konca! Ale niektóre ładne, tylko ciekawe co w makówce.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
31:D
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Mając takie cycki też byłbym zakochany sam w sobie :D
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Bawimy się jak damy, a jak nie damy to się nie bawimy. Tutaj autorowi zapewne o takie "damy" chodzi.
Odpowiedz
2
kawanalawer 02.09.2013 Zgłoś
ja chyba wybredny nie jestem bo sporo tych lasek mi sie podoba ;) w dzisiejszym multilotku padly nastepujace numery: 16,20,22,24,28,31 :D
Odpowiedz
0
Nieogar 02.09.2013 Zgłoś
Eeeee, czy ktoś z panów wie o czym był artykuł? ;>
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ładne laski ale ja bym zaprosił do haremu nr 2,6, 9, 13, 19, 24
Odpowiedz
1
junkers1 02.09.2013 Zgłoś
Że kobiety to nie znaczy że damy ! No chyba że mówią "zaraz wam damy" ;-D hehehe
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
32 nr1 za duuuuuuzy talent
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
24 jest sliczna bardzo kobieca i zmysłowa
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Cóż..., to tak masowe zjawisko, że już nie działa. Raczej zostawia po sobie uczucie znudzenia i zniechęcenia. Przypomina mi się stary rysunek Mleczki. Goła panienka pręży się i mówi: "Mam jeszcze duszę...". Tylko kto w to uwierzy :-))))
Odpowiedz