Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Zagrał "Coco Jambo" w kościele! (WIDEO)

Członkowie zespołu Mr. President padliby na kolana przed tym organistą. Dlaczego? Powód jest prosty - muzykant zagrał ich największy numer "Coco Jambo" na organach. Takich 100-letnich. Czy muzyczne hity wykonywane w kościele przyciągnęłyby wiernych przed ołtarze? Oceńcie sami. Bo chyba nikt się za takie wykonanie w Domu Bożym nie obrazi!

Komentarze (9)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
daj coś poważniejszego :D
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
a mnie się tam podoba w końcu i w kościoły piorun czasem trafia :P
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie on gra..
Odpowiedz
0
Srość 02.09.2013 Zgłoś
Takie ''przeboje'' jedynie utwierdzilyby mnie w przekonaniu, ze nie ma najmniejszego sensu tam chodzic (;
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
super:)
Odpowiedz
0
Gość 0_o 02.09.2013 Zgłoś
Bardzo mi się to podobało. Szkoda, że tak krótko :(
Odpowiedz
1
KAT 02.09.2013 Zgłoś
super, wkońcu kościół to nie mogiła, też może być wesoło.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
hi hi hi, ha ha ha... ale macie pusto we lbach.Kosciol to nie dyskoteka, nie klub i nie ma sie podobac, czy byc popularne, czy ma sie milo spedzac czas. To miejsce do modlitwy, rozmow z Bogiem i samym soba, od nudy sobie idzcie do klubu. A myslenia nigdy dosc - wystarczy wpierw pomyslec i zycie staje sie prostsze. I WYTLUMACZALNE !
Odpowiedz
-1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
"Gość hi hi hi, ha ha ha... ale macie pusto we lbach.Kosciol to nie dyskoteka, nie klub i nie ma sie podobac, czy byc popularne, czy ma sie milo spedzac czas. To miejsce do modlitwy, rozmow z Bogiem i samym soba, od nudy sobie idzcie do klubu. A myslenia nigdy dosc - wystarczy wpierw pomyslec i zycie staje sie prostsze. I WYTLUMACZALNE !" Jak by tak grali w kościołach i sam bym tam chodził. A oile sie nie myle to nikt nie określil sposobu rozmowy z Bogiem więc sadze ze taki przekaz modlitwy i rozmowy tez by Bóg zrozumiał. W stanach w kosciele nauczaja pprzez spiew i radośc u nas śmierdzi starymi ludzmi i pusta wiarą wiec nikt tam nie chodzi bo zamist zapraszac to kosciół straszy mlodych.
Odpowiedz