Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Zaginął student!

Zaginął student!

W sobotę we wczesnych godzinach porannych (ok. 4.00) w okolicach Ostrowa Tumskiego zaginął student Politechniki Wrocławskiej Piotr Luciński znany jako „Ponczek”. Jak zwykle w takich okolicznościach prosimy Was o pomoc!

Piotr wraz z grupą znajomych wracał z Rynku koło Hali Targowej. Zaginął przy moście z kłódkami na Ostrowie Tumskim, gdzie odszedł na chwilę „za potrzebą”. Od tej pory ślad po nim zaginął – informuje Akademickie Radio LUZ (radioluz.pwr.wroc.pl)

Zaginiony chłopak ma 22 lata, 178 cm wzrostu, brązowe oczy i rudawe włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z futerkiem, dżinsy i niebieską polówkę

Ktokolwiek widział Piotra Lucińskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Źródło: http://zaginieni.pl/baza-danych-osob-zaginionych?type=2&imie...

Komentarze (44)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
hahahahahahahahahahahaha donald z p o
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
i z czego rżysz palancie !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
15
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Popłynął albo ufu go dorwało.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ludzie jacy z was pajace pisząc takie głupoty,oby was to nigdy nie spotkało
Odpowiedz
16
Gość 02.09.2013 Zgłoś
po chłopie
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Dziś pozwoliłam chłopakowi, z którym jestem od czterech lat na zabawę na ostro. Po związaniu mnie itp. skończył na mojej twarzy i... wyszedł. Rozwiązali mnie moi rodzice. - Zobacz więcej histori na - www.TwojeHistorie.pl
Odpowiedz
8
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Mógł ktoś napisać wprost, że zaginął we Wrocławiu - bo jeszcze ktoś pomyśli, że Ostrów Tumski to jakaś wieś.
Odpowiedz
6
matka 02.09.2013 Zgłoś
wyglada na to , ze zrobil pare kroków nie w tą stronę i może posliznął się i wpadl do rzeki???? tu jest chyba glowne miejsce poszukiwań
Odpowiedz
5
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Na 95% jest w Odrze. Chociaż gdzieś pisali, że gość miewa zaniki pamięci.
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Jeśli ma zaniki pamięci, to dlaczego nikt z nim nie poszedł...?
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Straszne, pewnie wpadł do wody i utonął... sympatyczny chłopak..
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Jeśli ma zaniki pamięci, to dlaczego nikt z nim nie poszedł...? bo zapomnieli
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
a skad wiadomo ze ma zaniki pamieci?
Odpowiedz
0
y 02.09.2013 Zgłoś
teksty w komentarzach wyżej, mogą pisać jedynie dzisiejsi studenci pwr. żenada... pomyśleć, że ja też skończyłem tam studia 20 lat temu...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Kiedyś, pod koniec lat 90-tych, zaginął student we Wrocławiu koło Hali Ludowej, w Andrzejki. Jego trup znalazł się na wiosnę, w tym zbiorniku wodnym koło Pergoli :) Ten na bank już pływa w Odrze i nigdy się nie znajdzie. Mógł tyle nie pić :) Bulwar Włostowica pewnie był zamknięty, jak to w nocy, koło kościoła pw. Matki Boskiej Na Piasku też pewnie nie sikał, ani pod pomnikiem kard. Kominka. Pewnie zszedł na Odrę od strony tego pomnika i się zsunął. Ale nie mam pewności czy tam jest zejście od tej strony. Może byli po przeciwnej, koło pomnika papieża Pawła VI, tam chyba można zejść pod samą linię brzegową i wpaść.
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Dobrze mu tak, jednego obszczymura i pasożyta mniej.
Odpowiedz
0
yo 02.09.2013 Zgłoś
super kumple ,kiedys wracając z imprezy do domu znalazłem młodego człowieka w sniegu a było po 24 ,juz spał a był straszny mróz .obudziłem go jakims cudem i pyta gdzie jego koledzy bo go do domu prowadzili
Odpowiedz
1
sigga 02.09.2013 Zgłoś
Co za znieczulica, ludzie, co się z wami dzieje? Czy wy jeszcze jesteście ludźmi, czy już tylko bezmyślną masą?
Odpowiedz
9
Gość 02.09.2013 Zgłoś
popatrzcie normalni ludzie na poziom wypowiedzi niektórych palantów,,,,,, żenada.....
Odpowiedz
2
Współczujący rodzinie 02.09.2013 Zgłoś
Jak można pisac tak żenujące komentarze. Nikt chyba nie jest w stanie odczuć tego co przeżywa rodzina, bliscy. A ponoć nazywamy się homo sapiens czyli człoweik rozumny.
Odpowiedz