Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Zaatakowali studenta w nocnym!

Zaatakowali studenta w nocnym!

Alkohol, pocięty student i 12 strzałów w powietrze to finał awantury w sklepie monopolowym w Krakowie. Ochrona zatrzymała jednego z napastników, czterech jest nadal poszukiwanych prze policję.

Do dantejskich scen doszło w nocy z soboty na niedziele w jednym z krakowskich sklepów. Grupa pięciu napastników zaatakowała dwudziestoparoletniego studenta, który wszedł do sklepu z dziewczyną. Jako podaje serwis wyborcza.pl - między nim a pięcioma młodymi mężczyznami doszło do sprzeczki, w efekcie której student został zraniony w policzek.

Właściciel sklepu widząc rozróbę wezwał na pomoc ochroniarzy. Przybycie na miejsce patrolu nie uspokoiło sytuacji. Napastnicy zaatakowali ochroniarzy, w rezultacie jeden z interweniujących pracowników oddał kilkanaście strzałów w powietrze. Przestraszeni mężczyźnie rzucili się do ucieczki, jednego z nich udało się zatrzymać. O incydencie właściciel niezwłocznie zawiadomił policję.

Przybyli na miejsce mundurowi spisali zeznania uczestników zajścia. Poszkodowany student ma niegroźne rany cięte policzka. Jak wynika z relacji świadków zarówno on jak i grupa napastników byli pod wpływem alkoholu. Policja poszukuje pozostałych uczestników nocnej awantury.

Historia ku przestrodze. Pamiętajcie żeby w podobnych sytuacjach nie dać się sprowokować. Wiele takich nocnych awantur kończyło się tragicznie. Niestety nasza ułańska fantazja, w takich sytuacjach często bierze górę zwłaszcza po alkoholu. Uważajcie na siebie!

Źródło: http://wyborcza.pl

Komentarze (13)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
Sprawdźcie to http://adf.ly/LO4yY
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
A dlaczego ochrona nie ma broni z gumową amunicją? Zamiast w powietrze, to w agresywnego delikwenta! Efekt gwarantowany. Delikwent ujęty na gorącym uczynku, a jednocześnie od razu wytrzeźwiony szokiem po "dotknięciu" gumowego pocisku. Agresja MUSI być LIKWIDOWANA za pomocą najbardziej bolesnych środków! Tylko stres uczy jak przetrwać! A skoro w domu wychowywano bezstresowo, to na ulicy trzeba dawkę zmaksymalizować! Uzyskamy efekt gdzie stres będzie jak antybiotyk na infekcję agresji !!
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
U nas toleruje się tylko bandziorów itp... osoby napadnięte to to tylko kozły ofiarne ,które nie mogą się bronić bo zostaną postawione im zarzuty przekroczenia obrony koniecznej.Prawo chroni szumowinę .Bandziory mają pole do popisu,w do datku jeszcze się ich broni ! Czytając komentarze na ten temat to człowieka krew zalewa. Tutaj oddaje 12 strzałów w powietrze idiota,lepiej gdyby sobie w pecynę strzelił,to przynajmniej było by co pisać.!!! Bandziory nie zmarnowali by ani jednej sztuki,tylko by zrobili użytek z pistoletu.Bandzior który napada automatycznie wydaje na siebie wyrok ( który może być śmiertelny)- a osoba napadnięta powinna użyć wszystkiego do obrony własnej. W naszym kraju,natomiast szuka się tylko winy napadniętego !!!!!!!!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mozecie tez sprawdzic http://lubietoto.pl/p,9996.html
Odpowiedz
0
QRWA atakuje 02.09.2013 Zgłoś
tylko QRWA atakuje chłopaka z dziewczyną !!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mam 32 lata i w moich czasach nie mozna bylo bic tych z dziewczynami co chodzili nawet jak mieli miec ostry w.pi...ol za cos bylo mama i dziewczyna swietosc!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
paralizator i tak jak na lotnisku w kanadzie.
Odpowiedz