Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Z kim w hotelowym pokoju?

Z kim w hotelowym pokoju?

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) Kate Moss to osoba, z którą Polacy najchętniej dzieliliby hotelowy pokój.

W ankiecie przeprowadzonej w zeszłym roku brytyjska modelka zajęła pierwsze miejsce uzyskując 29 proc. głosów. Na drugim miejscu uplasowała się Nigella Lawson z 15 proc., ostatnie miejsce na pudle przypadło odtwórcy roli agenta 007 – Danielowi Craigowi. Filmowy James uzyskał 14 proc. głosów.

Badanie zostało przeprowadzone przez Interaktywny IIBR na zlecenie kanału BBC Entertainment w grudniu 2012 r., na reprezentatywnej grupie 800 osób w wieku 25-50 lat, o co najmniej średnich dochodach.

Zaskoczeni? A z kim Wy chcielibyście dzielić pokój w akademiku?

Źródło: wirtualnemedia.pl

Źródło: http://wirtualnemedia.pl

Komentarze (18)

hmmm.. 02.09.2013 Zgłoś
pisze kim a na zdjęciu kate...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Ja ze swoją dziewczyną :)
Odpowiedz
0
Misio 02.09.2013 Zgłoś
Jestem gejem i laski mnie nie kreca
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Ja tez z twoja dziewczyna. Niezle ciagnie
Odpowiedz
1
@ hmmm.. 02.09.2013 Zgłoś
Chciałeś być śmieszny, gimbusie- ale wyszło jak zawsze, skompromitowałeś się, nawet w sieci... Ponadto: "jest napisane", a nie "pisze", pacanie.
Odpowiedz
0
WrotkA 02.09.2013 Zgłoś
pisze i jest napisane - obie formy od niedawna są poprawne, radzę częściej zaglądać do słownika poprawnej polszczyzny
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wyp....dalaj
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Od niedawna to poprawne jest bycie debilem jak widzę.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
@ WrotkA: Tak? To może obraz jest "namalowany" i obraz... "maluje", to to samo, obie formy są poprawne? Fakt. Bycie debilem jest bardzo modne, aczkolwiek ludzie są czasem nieświadomi, że są tacy trendy:)
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Dzisiaj ludzie nie stają się sławni dzięki wybitnym osiągnięciom naukowym, umysłowym, lecz dzięki cyckom, du..pie i głupocie.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Kto to jest Kate Moss?
Odpowiedz
0
WrotkA 02.09.2013 Zgłoś
i tu się mylicie.. Chodzi tylko o te dwa słowa. Ale jak ktoś się nie zna, to próbuje być głupio-mądrym i podaje przykłady z dupy wzięte. Słowo pisze jest poprawne, ponieważ wiele osób je używało. Owszem błędnie je używało i dlatego postanowiono dodać je do słownika jako poprawne. Jest to pomieszane, ale taka prawda. Zachęcam nadal do zaznajomienia się ze słownikiem
Odpowiedz
1
WrotkA 02.09.2013 Zgłoś
Poczytajcie sobie czym jest UZUS, to zobaczycie, jak bardzo się mylicie. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
WrotkA ma rację.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
żyję troszka na tym padole i pozwolę sobie rozstrzygnąć konflikt lingwistyczny, pisze jest niepoprawne, ale zrozumiałe, więc poprawne....a tym, którzy robią glamatias w imię poprawności gramatycznej mówię a nie jak powiedziałem stanowcze NIE
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
uj wam w cycki
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
dokładnie tak, twoja dziewczyna zaj...ście bierze z płykiem
Odpowiedz
0
no to sru! 02.09.2013 Zgłoś
To smutne, że trzeba na siłę błędne formy robić poprawnymi, tylko dlatego, że większość narodu to yebane nieuki, które nie znają własnego języka.
Odpowiedz