Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Wylewające się piersi - smaczne?

Wylewające się piersi - smaczne? Przejdź do galerii

Dziewczyny lubią niby to przypadkowo pokazywać piersi. I nie myślimy tu wcale o publicznym zdejmowaniu biustonoszy lecz o ich całkowitym braku. Lub o takich stanikach, których praktycznie nie widać. Każdemu z nas przytrafiło się spotkanie z "wylewną" damą, która tak bardzo nad nami się pochylała, że uchylała rąbka tajemnicy. Jednak nie zawsze spotkania z cudzym biustem są pożądane. Powód? Piersi rozpraszają. Zresztą przekonajcie się na własnych zmysłach. Zapraszamy do galerii wylewających się piersi znalezionych w sieci. Smaczne?

Komentarze (123)

Gość 13.09.2013 Zgłoś
Drodzy kursanci kierunku fapologia stosowana! Oto wasza praca domowa.
Odpowiedz
-3
Gość 13.09.2013 Zgłoś
Piękne widoki ;-)
Odpowiedz
4
Gość 13.09.2013 Zgłoś
"Co się gapisz? Chcesz w gębę?" "Oj tak. A drugiego do ręki" :-)
Odpowiedz
10
Gość 13.09.2013 Zgłoś
Jakby nie kobiece piersi to świat byłby płasko-nudny..
Odpowiedz
13
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Mniam, mniam - sam smak
Odpowiedz
13
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Smaczne
Odpowiedz
9
Gość 12.09.2013 Zgłoś
nie, k***a - lepsze są płaskie, sfrustrowane deski, których żebrami można się pokaleczyć!... co za idiota pisał ten tytuł?
Odpowiedz
13
Gość 12.09.2013 Zgłoś
REDAKTOR PEDAŁ
Odpowiedz
6
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Tylko dlaczego wtedy słyszę komentarz: ale się gapi! ;)
Odpowiedz
8
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Ja tam lubię takie widoczki mniam :)
Odpowiedz
15
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Dziewczyny doskonale wiedzą co lubią misie i bardzo chętnie tym kokietują, a misie łykają to jak pelikan żabę. ;-)
Odpowiedz
16
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Cycki to Cycki!
Odpowiedz
2
Gość 12.09.2013 Zgłoś
a ciebie nie kręci?
Odpowiedz
-2
Gość 12.09.2013 Zgłoś
Fajne oj dałbym się spoliczkował
Odpowiedz
4
Gość 12.09.2013 Zgłoś
A ja uwazam ze to czysta wiocha.Juz licze te wasze minusy-zboczency.dalej-dawac ale najpierw sie nad tym dobrze zastanowcie.
Odpowiedz
-30
Gość 16.09.2013 Zgłoś
To jakby pytać misia czy chce miodu! Pewnie, że smaczne! :D
Odpowiedz
3
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Cudowny widok , każdy mężczyzna o skłonnościach hetero pieściłby kobiece piersi i nie tylko , a całą kobietę nosiłby na rękach .
Odpowiedz