Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Usypianie pijanej studentki (WIDEO)

Jak ułożyć do snu kompletnie pijaną koleżankę z akademika? Nie wystarczą tylko dobre chęci i pościelone łóżko. Z nietrzeźwą damą trzeba się czasem nieźle nagimnastykować - promile mogą bowiem doprowadzić do kontuzji. Ten dzielny mężczyzna robił wszystko, by jego przyjaciółka nie zrobiła sobie krzywdy i grzecznie poszła spać. Łatwo nie było... Ratowaliście kiedyś podchmieloną koleżankę z akademika?

Komentarze (128)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
że co ona z wadżajną nie tego? http://www.dailymotion.com/vide…
Odpowiedz
9
Gość 02.09.2013 Zgłoś
na pewno jest szczesliwa, ze "super kumple" udostepnili filmik w necie.
Odpowiedz
7
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mowi, ze nie ogolila, a oni ja do wyrka, wiec sie wstydzi.....hehe
Odpowiedz
25
Gość 02.09.2013 Zgłoś
w jaki ona sposób goli waginę ?i po co?
Odpowiedz
9
Gość 02.09.2013 Zgłoś
studentki .. laski do laski ... nie ma ze boli ..
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
masakra! Pijana kobieta to wygląda tragicznie
Odpowiedz
6
sexyyy 02.09.2013 Zgłoś
q.gs/a4sf - sexy panienki
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
taaaaaaaaaa
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
johen paulen to cwelue
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Pijana laska to masakra ??, a pijany gościu to cud malina ?? Pijany człowiek, to pijany. Dziewczyna pijana to dupa sprzedana :) Nawet nie wie później z kim i jak... Pozdrawiam.
Odpowiedz
21
Gość 02.09.2013 Zgłoś
zdarza się
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
utopiła smutki
Odpowiedz
0
bzyku 02.09.2013 Zgłoś
Każdy pijany człoweik jest żałosny niestety.
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Same kur*** i ch*** wszedzie bez wyjątków!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
I po co to pokazujecie! znów w pogoni za tanią sensacją dla motłochu? Za ten filmik autor powinien dostać wpier..wszej kolejności procesik i wypłacić Jasmine niezłe odszkodowanie, tak żeby zapamiętał do końca życia. Sie nie robi takich rzeczy
Odpowiedz
8
Gero52 02.09.2013 Zgłoś
Smutne. Dawniej, gdy ktoś za dużo wypił, to pozostali go ochraniali, żeby sobie nie zrobił nic złego i żeby się nie ośmieszył. Teraz nie poszedł bym z nikim na wódkę. Upić, a potem wymalować pisakami, wsadzić tampona do ust lub podobne ohydy, wszystko nagrać i do Internetu. Potem skompromitowani młodzi ludzie popełniaja samobójstwa. Bydło i tyle, szkoda gadać...
Odpowiedz
6
GoSC 02.09.2013 Zgłoś
oj madziu madziu ...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co to miało być? pijana laska sie przyznala ze nie goli a dla gowniarzy słowo "vagina" to tak wielkie halo ze musieli wrzucic filmik do neta, z czego kolezanka na pewno bardzo sie cieszy... banda dzieciakow.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wszyscy krytykują ale jakby sobie przypomnieli co sami robili to... żal mi was..!
Odpowiedz
0
niki 02.09.2013 Zgłoś
a wy nie pijecie???????ale z was kretyni a autorzy tego filmu to bezczelne hieny !!!! co chcieliscie tym udowodnic ??????? debile bez honoru !!!!szkoda ze was ktos nie nagral jak ostatnio w kiblu loda robiles ........!!!!!!!
Odpowiedz