Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Tragiczny wypadek na Politechnice Śląskiej

Tragiczny wypadek na Politechnice Śląskiej
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Gliwicach. Z 8. piętra budynku Automatyki Politechniki Śląskiej wypadł 20-letni student. Chłopak zmarł na miejscu. Policja bada, czy student popełnił samobójstwo, czy też w uczelnianym gmachu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Do tragedii doszło wczoraj po południu: - Tuż po 14.20 z okna na 8. piętrze budynku Automatyki przy ul. Akademickiej 16 wypadł młody mężczyzna. Zginął na miejscu - podaje podkom. Marek Słomski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, podaje serwis slask.naszemiasto. 20-latek był prawdopodobnie adeptem wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Wiadomo, że nie pochodził z Gliwic. Funkcjonariusze badają przyczyny wypadku. Na razie nie wykluczają ani samobójstwa, ani nieszczęśliwego wypadku.
Źródło: http://slask.naszemiasto.pl/artykul/790154,gliwice-student-w...

Komentarze (37)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
tak właśnie niszczy polibuda, uniwerki to lajt i zabawa a później bida. Polibudę kończą ci są twardzi
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
najwyraźniej ty dostałeś/łaś sie do takiego gdzie 'lajt i zabawa' O_o
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
też studiuję na Polibudzie i nie uważam żeby AŻ tak niszczyła...bez dramatyzmu!Jak każda uczelnia państwowa stawia wysoko poprzeczkę i tyle.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wysoko? kpisz?!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
szkoda chłopaka!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
tak gadacie na Uniwerki...a czy wiecie gdzie jest najlepsza informa w Polsce? UW wydział informy! wszystkie statystyki to potwierdzają, nawet Polibuda Warszawska się chowa co nie znaczy oczywiście że nie jest dobra bo jest bardzo dobra! tyle że na UW jest najtrudniej...a moja koleżanka np. po socjologii na wojewódzkim uniwerku znalazła prace w MOPSie więc można dostać ale jak już wybierać to szkołę państwową! te prywatne to maszynki do robienia kasy grupce "naukowców" i tyle...
Odpowiedz
1
maciek 02.09.2013 Zgłoś
prawda jest taka ze nia ma znaczenia w 90% przypadkow jakie studia skonczysz ale troche szczescia na pierwsza robote na jaka trafisz ktora pozniej Cie ukierunkuje zawowodowo w wiekszosci przypadkow ja skonczylem polibude a pracuje w czyms zuupelnie nie zwiazanym ale nie narzekam to mi odpowiada i to jest najwazniejsze wiec po co sie tak podniecac kto co skonczyl i ktora szkola lepsza
Odpowiedz
0
ZEN - wieczny student 02.09.2013 Zgłoś
A i tak WAT (konkretnie wydział mechatroniki) w Warszawie rządzi i reszta politechnik się chowa :D
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
gówno prawda że na polibudzie jest ciezko ;D polibuda relaxu, wiem bo sam studiuję i do niczego do tej pory sie nie przykładałem :) poziom edukacji w naszym kraju jest co najwyżej mierny, a szkoły zabijają indywidualność i samodzielne myślenie.
Odpowiedz
-1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
najlepsza informa jest na PP ciołki, studenci corocznie biorą udział w międzynarodowych projektach i niejednokrotnie wygrywają konkursy międzynarodowe. Poznań - miasto know-how :)
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Politechnika to największy syf! Tym bardziej w Gliwicach :)
Odpowiedz
0
gość 21 02.09.2013 Zgłoś
wy sie tu kłucicie a temat jest inny zginął chłopak którego znałam ostobiście bardzo bardzo mądty chłopak wszystko umiał miał mózg jak nikt od podstawówki [*][*][*]niech odpoczywa w pokoju
Odpowiedz
0
lolus 02.09.2013 Zgłoś
Chłopak zginął a Wy sie kłóćicie jaki wydział jest najlepszy....żal...przerzućcie sie na czat.
Odpowiedz
0
kkk 02.09.2013 Zgłoś
największy syf PP-poznań miasto hau hau*
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
byście się wzięli za naukę!
Odpowiedz
0
NoStudent 02.09.2013 Zgłoś
Studenty... a i tak polski UJ jest na 480 miejscu na świecie w rankingu uczelni... za Zimbabwe i Urugwajem... Pozostałe uczelnie już sie nie załapały nawet na listę...
Odpowiedz
0
dooh dooh 02.09.2013 Zgłoś
taka tragedia a jak bo student zginol a jak studentka nkjo gliwice Joanna .T zucila faceta dla jakiegos innego popychacza to koles sie zalamal .próbował popelnic samobójstwo o przeznia jest w SPIĄCZCE to jest ok ludzie studia niszcza wieloletnie zwiaski , zalamuja ludzi
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
za duzo wypil albo sie najaral.. szkoda chlopaka ale wy barany martwcie sie o siebie i myslcie czasem przed braniem jakiegos gowna ... trzezwy napewno nie byl!!!!!!!!
Odpowiedz
0
furia 02.09.2013 Zgłoś
Tak w sumie to tematem artykułu nie był konkurs na najlepszą uczelnię wyższą...tylko tragedia nie pierwsza w ostatnim czasie...w szczecinie jakieś 4 tygodnie temu wypadł/skoczył chłopak z 10 bodajże piętra jednego z akademików...przypadek czy początek rozpierduchy?
Odpowiedz