Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Tragedia w krakowskim akademiku

Tragedia w krakowskim akademiku
Ta studencka impreza w akademiku na Bydgoskiej w Krakowie zakończyła się tragicznie. W wyniku utarczki słownej jeden ze studentów ranił nożem swojego 21-letniego współlokatora. Dwa kwadranse później policja otrzymała zgłoszenie, że pod akademikiem znaleziono ciało 22-latka. Z zeznań świadków wynika, że napastnik i ofiara upadku z okna to ta sama osoba. Kiedy jego raniony nożem współlokator wezwał policję, 22-latek ze strachu wyskoczył przez okno. Bał się odpowiedzialności. O sprawie donosi "Gazeta Krakowska". - Policja i administracja budynku próbują dyskretnie zatuszować całą sprawę, aby do opinii publicznej nie przedostały się szczegóły śledztwa. Ale my wiemy, jaka była prawda - mówi gazecie jedna ze studentek. Jak przebiegała feralna impreza? W jej trakcie 22-letni student prawa (!) ugodził nożem swojego kolegę. Natychmiast zareagowali inni imprezowicze, którzy wezwali policję. Wtedy pijany napastnik załamał się i w przypływie strachu miał wyskoczyć z okna. Co na te rewelacje odpowiada policja? - Badamy dwa zdarzenia: ugodzenie nożem w okolice klatki piersiowej 21-letniego mężczyzny i upadek z okna 22-latka. Na razie jako odrębne sprawy - mówi "Gazecie Krakowskiej" Katarzyna Padło z biura prasowego małopolskiej policji. Rzeczniczka krakowskiej prokuratury Bogusława Marcinkowska twierdzi jednak, że wiele wskazuje na to, iż napastnik i samobójca to ta sama osoba. Dlaczego podczas libacji doszło do kłótni? 22-letni student prawa nie mógł się dogadać ze swoimi współlokatorami. Według mieszkańców akademika największym problemem jest u nich przypadkowe kwaterowanie studentów. Feralna impreza odbyła się w ubiegłą sobotę.
Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1006109,krakow-tragedia...

Komentarze (18)

Darek 02.09.2013 Zgłoś
Mój wujek sprawdził na http://poznajdate.com kiedy nastąpi jego śmierć i dokładnie tego dnia wpadł do domu włamywacz i go zabił!;( Wierzyc czy nie??? chyba tak!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
jakby nie pili, to by sie nie pobili
Odpowiedz
1
surdu.xaa.pl 02.09.2013 Zgłoś
na stronie SURDU więcej takich hitów :) sami zobaczcie http://www.surdu.xaa.pl/index.p…
Odpowiedz
0
Gal 02.09.2013 Zgłoś
Cała prawda o śmierci Sam sobie odpowiedz kiedy to się stanie www.poznajdate.com
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
współczuję rodzicom tego, ktory wyskoczyl z okna...
Odpowiedz
0
Ola 02.09.2013 Zgłoś
Wiecie co?byłam wczoraj u wróżki i wywróżyła mi moja datę śmierci,chciałam się upewnić i zrobiłam dodatkowo test http://poznajdate.com który się potwierdził i wyszła mi ta sama data,którą przepowiedziała wróżka.
Odpowiedz
1
gustaw456 02.09.2013 Zgłoś
ludzka głupota i agresja po alkoholu i narkotykach nie zna granic. i po co to wszystko? nie mogła impreza trwać spokojnie tylko kolejna śmierć (www.smierc.org) niewinnej młodej osoby.
Odpowiedz
0
dziubek1211 02.09.2013 Zgłoś
narkotyki tyle daja ze ludzie warjuja po nich... http://formlinkus.com/news0042.…
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Jak widać ludzie umierają z różnych powodów. Wszystko mówi o tym, że koniec świata się zbliża. Niedawno nawet przeczytałam na http://linkaturs.com/news0041.p… o asteroidzie. która ma uderzyć w ziemię.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
dobrze, ze taki nie został adwokatem albo prokuratorem.. a ten co dostał kosę to też debil, mógł ustąpić...
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
takie ku... stulejarze sa najgorsi synki mamusi a pozniej slychac jak bomby w krk podklada
Odpowiedz
0
calaprawda 02.09.2013 Zgłoś
wysyla ci taka sama bo wrozka korzysta y tej samej strony internetowej,zeby to sprawdzic
Odpowiedz
0
Belfer 02.09.2013 Zgłoś
To przygnębiające, co wydarzyło się w jednej z włodawskich rodzin. Wyrazy współczucia płynące głęboko z serca, tym bardziej, że to mój były uczeń, mądry, spokojny, dobrze wychowany, grzeczny i wrażliwy chłopak. 21-letni Chłopak musiał go zdenerwować i wyprowadzić z równowagi, za dużo zapewne wypił, bo tak nawiasem zbyt wiele studenci popijacie, a do tego dochodzą narkotyki. To tragedia dla rodziców. Sama jestem matką.
Odpowiedz
0
krystian 02.09.2013 Zgłoś
A mi wywróżyła,że jestem przeterminowany o 6 lat.
Odpowiedz
0
Gość 19.08.2016 Zgłoś
KpcVqm <a href="http://kkydcxioswtc.com/">kkydcxioswtc</a>, [url=http://aavwgrfnblhb.com/]aavwgrfnblhb[/url], [link=http://vlnjtixjerxz.com/]vlnjtixjerxz[/link], http://oxoypwydnfni.com/
Odpowiedz
0
Gość 01.09.2016 Zgłoś
ztkahu <a href="http://njwxoblksisp.com/">njwxoblksisp</a>, [url=http://lmotilfhgdqb.com/]lmotilfhgdqb[/url], [link=http://kspgkgjzgbir.com/]kspgkgjzgbir[/link], http://zvexmdqrmjnp.com/
Odpowiedz
0
Gość 20.11.2016 Zgłoś
7uLhJe <a href="http://cyhqubldamtd.com/">cyhqubldamtd</a>, [url=http://rhszbzaousfu.com/]rhszbzaousfu[/url], [link=http://xjrkrwvzvsuq.com/]xjrkrwvzvsuq[/link], http://audpkshhfeue.com/
Odpowiedz
0
Gość 27.12.2016 Zgłoś
cDYAFr <a href="http://wqdwhrclbycp.com/">wqdwhrclbycp</a>, [url=http://tzknjxhwhkpr.com/]tzknjxhwhkpr[/url], [link=http://bxvnzeojhztl.com/]bxvnzeojhztl[/link], http://xpuyesjnbeuj.com/
Odpowiedz
0