Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Tak się oblewa egzaminy w Rosji! (WIDEO)

Jak już świętować, to na całego - z takiego założenia wyszli bohaterowie naszego filmu, którzy porządnie oblali zdane egzaminy. Studenci z Rosji, bo o nich mowa, wypili dziesiątki litrów alkoholu. Wódka naprawdę lała się strumieniami. Warto wspomnieć, że studentki też sobie procentów nie żałowały. Rosjanie wieki temu wprowadzili alkoholowy parytet. Niezły melanż?

Komentarze (39)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
w w w . t w o j m o z g . e u - rozwijaj swój umysł szybciej i skuteczniej
Odpowiedz
0
TenPortalToŻenada 02.09.2013 Zgłoś
Ta strona właśnie osiągnęła kolejny poziom żenady i głupoty...
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Banda zwykłych prostaków a nie studentów
Odpowiedz
2
Loool . 02.09.2013 Zgłoś
o jprdl . haahahahahah nieźleee .
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to są niemcy a nie rosja barany
Odpowiedz
0
Student - Wawa 02.09.2013 Zgłoś
Widać, że nie Polska... po co tyle wylewają!? :|
Odpowiedz
0
darkpl 02.09.2013 Zgłoś
dobrze zauwazyles marnuja tylko :-)
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
widać, że rosja-ciemny naród
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
sam jesteś ciemny/a jeśli nie zauważyłeś/łaś że to niemcy
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Przykro mi ale to nie Niemcy tylko Rosja koleżanko lub kolego chyba masz problemy ze słuchem
Odpowiedz
1
Gosc 02.09.2013 Zgłoś
Ta z flaszka wodki to miejscowa polonia.
Odpowiedz
0
ins 02.09.2013 Zgłoś
to jest rosja a nie niemcy, patrz na rejestracje i wsłuchaj się w to co mówią ...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to jest rosja baranie ...
Odpowiedz
0
BandiTen 02.09.2013 Zgłoś
Numery na samochodach wyraźnie wskazują że to Rosja
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Lol od kiedy niemcy gadają po rusku i maja ruskie dablice rejestracyjne? DEBILE!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Rusy debile
Odpowiedz
0
Zbychu 02.09.2013 Zgłoś
kiedyś jak nie było komentarzy facebooka wszystko lepiej wyglądało mi sie tam podoba taka zabawa i nie wiem czemu uwazacie ze to jest glupota moze i troche glupie ale bez przesady nie zachowujcie sie jak toksyczni rodzice pozdro ;d
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
niby wyksztalceni ale za grosz umiejetnosci zabawy ,chlansko i dziadostwo to co soba przedstawiaja..
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to,że ktoś odliczył po niemiecku do 4 to jeszcze nie znaczy ,że są to Niemcy ludzie marni;p
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to jest wlasnie ruska kultura-ktora ci szmaciarze probowali nam zaszczepic.Oczywioscie jest to niemozliwe poniewaz sa za nami pod kazdym wzgledem jakies 150-200lat zacofani.
Odpowiedz