Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Święto testosteronu w SGH - wpadniesz?

Zbliża się prawdziwe święto testosteronu. 16 maja w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej rozpocznie się Men's Week. Na uczestników czeka pięć ekscytujących, energetycznych, przepełnionych atrakcjami męskich dni. Dziesiątki spotkań, warsztatów i atrakcji, multum konkursów i wielki happening na Auli Spadochronowej - centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie - informują organizatorzy. Co to jest Men's Week? To pionierski projekt skierowany do studentów, którzy właśnie wkraczają w świat prawdziwych mężczyzn. Poszerzanie horyzontów, rozwijanie pasji, kształtowanie gustów - mało konkretnie, ale tylko tyle wiadomo. W programie samczego tygodnia spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i mnóstwo innych atrakcji. Organizatorzy jednak nie zdradzają wszystkiego. Wiadomo, że podczas Men's Week pojawi się tajemniczy biznesman zdradzający sekrety dorobienia się pierwszego miliona oraz odsłaniający kulisy swojego studenckiego życia, znany kucharz prowadzący warsztaty kulinarne, czy doświadczony podróżnik opowiadający o prawdziwie męskich wyzwaniach podczas swoich wypraw. Być może tym ostatnim jest Wojciech Cejrowski? Dla potrzeb Men's Week wyprodukowano fajną reklamówkę z muzyką z kultowego "Ojca chrzestnego". Wybierzecie się? W maju będzie już ciepło, wiosennie i po prostu - samczo. Szczególnie na SGH.
Źródło: http://www.facebook.com/mensweek http://mensweek.zspsgh.pl/

Komentarze (31)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
jak tal wygląda don to biada gatunkowi męskiemu
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie widziałam tam tostesterownu
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Don to może i marna imitacja Brando, ale nie zmienia to faktu, że to świetna reklamówka :) Aż się wybiorę.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
zj...ne!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co za wiocha...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wygląda jak propagandowa, gejowska reklamówka.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Spedalony szajs!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Spedalony szajs!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Spedalony szajs!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
haha! ale zianie!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to ciało.... mmmm zwyklak bez koszuli, niczym się nie rózni od zwyczajnego chłopaka z sąsiedztwa, ale dobra działa.... ciekwe tylko na kogo?
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
fajnie zrobione, mają chłopaki marketingowy zew, ale do testosteronu to dopiero ich gładkie bobasowate buzie aspirują
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Organizatorzy: zgadzamy się że wstawione (bez naszej zgody i akceptacji) wzięte z gdzieś z Internetu zdjęcie wygląda tak jak twierdzicie w powyższych komentarzach. Od 2 dni próbujemy zainterweniować z prośbą o zmianę. Opis też został hmm "podkoloryzowany". Zapraszamy na stronę internetową projektu i profil Facebook - tam znajdziecie rzetelne informacje.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
brzmi gejowo ;/
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
gej okej
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co za gejownia xD spotkają się "mężczyźni" i będą robić "męskie" rzeczy xD tylko między "mężczyznami"... I to hasło reklamowe: uwaga! testosteron! (beda nim pewnie w siebie nawzajem "strzelac") xD
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
tragiczny spot.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
po obejrzeniu tej reklamy na pewno sie tam nie zjawie
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Na podróżnika z męskimi przeżyciami to bardziej pasuje np. Łukasz Czeszumski bo Cejrowskiego jakoś nie widzę w tej roli :P
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co to za cioty?
Odpowiedz