Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Studiuj Ryjbuki! (GALERIA)

Studiuj Ryjbuki! (GALERIA) Przejdź do galerii
Końcówka stycznia to dobry czas na nową porcję Ryjbuków. Kiedy Wy surfujecie po sieci redakcja Uniface w pocie czoła wyławia dla Was najsmaczniejsze fotograficzne kąski, które co kilka tygodni serwujemy na łamach serwisu. Tym razem będzie równie niegrzecznie, co ostatnio. Odłóżcie więc na bok książki i pozwólcie sobie na odrobinę odpoczynku od sesji. Zanim nauka całkowicie Was pochłonie zrelaksujcie się przy naszych uroczych bohaterkach. Zapewne każdy z nich ma do opowiedzenia ciekawą historię. Która dama najbardziej przypadła Wam do gustu? Napiszcie koniecznie!

Komentarze (21)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
Nam tu w seminarium zakazują takie fotografie oglądać.Chyba że to są ojcowie,bracia czy siostry zakonne.To nam z nimi wolno nawet współżyć.
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ACTA mi zabroniła oglądać nie wasze fotki
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
a skad czerpiecie te foty? Piraci omg
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
http://epicxshit.com - większość wzięta stąd.
Odpowiedz
0
ACTA 02.09.2013 Zgłoś
Raz dwa podawać swoje dane osobowe łącznie z nr kom. za upublicznienie zdjęć bez zgody ich właścicieli
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Kurde obejrzałem 4 zdjęcia... Idę się pakować do mamra
Odpowiedz
1
goszcz 02.09.2013 Zgłoś
ta wytatuowana masakra z dziurami w uszach, estetyczna z twarzy ale oszpeciła się niesamowicie. Ciekaw jestem gdzie tacy ludzie później pracują?
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
oszpeciła się według ciebie. Twoje zdanie dla niej jak i dla większości ludzi nie ma najmniejszego znaczenia. wiesz dlaczego? bo jesteś nikim! Ogol se głowę na łyso i JEB%AJ w zakładzie niewolniku
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Gość oszpeciła się według ciebie. Twoje zdanie dla niej jak i dla większości ludzi nie ma najmniejszego znaczenia. wiesz dlaczego? bo jesteś nikim! Ogol se głowę na łyso i JEB%AJ w zakładzie niewolniku --- po twojej wypowiedzi sondzie że p,i,e,r, zasady człowieka i mowie ci że sam jesteś niewolnikiem zakładu karnego degeneracie
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Komentarz usunięty przez ACTA
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
o k...a zobaczylem wszystkie zdjecia pakuje sie bo dostane dozywocie... k..a mac!!!zaj..ane ACTA!!!! j..ac to!!!
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
fajne dupcie... popatrzylem.. i tyle.. przyjada po mnie.. teraz bede przez najblizsze lata widzial rowy!!! o ku...a!!! walic ACTA
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
To ta. Gdyby nie ten piercing,ale piersi ma takie,że dech zapiera,biodra jak Venus , talię osy. Ale czy....umie gotować?
Odpowiedz
0
amon 02.09.2013 Zgłoś
Chętnie bym z tą dziewczyną coś znalazł pod tym biurkiem. mój mail amon52@o2.pl Warszawa
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ACTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Oj naprawdę niegrzecznie, niegrzecznie, ale najlepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce, ja też długo byłem niedowiarkiem, i z dystansem podchodziłem do takich ogłoszeń, a przekonał mnie akurat do tego sposobu ktoś bliski, spróbowałem i jestem pod wrażeniem. Nowy sposób na zarobek przez Internet okazał się wreszcie trafiony. Zarobki mogą nawet przekroczyć 5 tys. zł. To naprawdę działa, przekonajcie sie o tym sami, ja sprawdziłem osobiście 100% legalne i pewne, a jak się nie spróbuje to się człowiek do niczego nie przekona. Pytania proszę kierować pod adres: robsons66@wp.pl Szczegóły podam w odpowiedzi.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd. WKLEJAJCIE TO GDZIE SIĘ DA
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
A kysz, a kysz pokusy. Zasłaniam oczy ręką ,ale coś tam widzę przez palce. A kysz dalej coś widzę. A może Bóg tak chciał?. Nie zbadane są wyroki Boskie.
Odpowiedz
0
on 02.09.2013 Zgłoś
siódma fota to facet. Nie widziałem jeszcze laski z takimi grabiami
Odpowiedz
0
18 LAT 02.09.2013 Zgłoś
showup.tv/pp/cropps OD 18 LAT, WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz