Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Student-rzeźnik zamordował 13 psów!

Student-rzeźnik zamordował 13 psów!
Były adept medycyny na Michigan State University (USA) zabił 13 charcików włoskich. Powód? Frustracja! Andrew David Thompson, bo tak nazywa się rzeźnik, był wściekły na psy. Thompson zeznał, że mordował charciki od września 2010 roku. Sadysta rzucał nimi o ścianę i bił. Po egzekucjach były student rzekomo płakał. Później umieszczał ciała psów w workach i wyrzucał do śmietnika. Współlokator psiego mordercy przyznał, że już dawno stracił rachubę, ile psów pojawiało się i znikało z ich mieszkania. Andrew opiekował się zwierzętami. Zabijał je z zemsty, bo nie reagowały na jego polecenia. Postawiono mu aż 10 zarzutów dotyczących mordowania zwierząt.
Źródło: http://www.huffingtonpost.com/2011/07/06/andrew-david-thomps...

Komentarze (73)

undefined 02.09.2013 Zgłoś
http://statichg.demotywatory.pl…
Odpowiedz
0
cwc 02.09.2013 Zgłoś
No to czekamy na frustratów nawołujących do mordu tego dewianta.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
To jest uzasadniony powód ażeby "frustraci" się oburzali. Może popierasz jego zachowanie? o.O
Odpowiedz
5
cwc 02.09.2013 Zgłoś
No kundle mam gdzieś, rzecz w tym, że banda gimbusów by tu lincze urządzała bo jakiś czubek jest chory psychicznie.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie jestem frustratką i nawołuję do rzucenia nim i tobą, cwc, o ścianę.
Odpowiedz
13
Gość 02.09.2013 Zgłoś
przydałoby się parę rzutów jego ciałem o ścianę !!!! niech sie przekona co czuły te biedne bezbronne psiaki w tym momencie,pisze to bo mam dwa psiaki w domu z azylu i kocham je bardzo i dlatego przeraża mnie to co on robił
Odpowiedz
9
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mnie tez to przeraza takiego idiote odrazu wyslac na kare smierci . od psów zaczął na ludziach moze skonczyc
Odpowiedz
4
anita 02.09.2013 Zgłoś
cwc, jezeli widze czubka, to Ty nim jestes. masz gdzies kundle? to w ogole nie komentuj sprawy i nie irytuj innych. szkoda zwierzakow, a ten student zasluzyl na kare smierci
Odpowiedz
6
Alik 02.09.2013 Zgłoś
Skończyłem prawo na UAM i od zawsze byłem poglądu że takich zwyroli którzy gwałcą, zabijają dzieci albo katują zwierzęta powinno się eliminować ze społeczeństwa - skutecznie. Nie do więzienia bo społeczeństwo takiego trola by utrzymywać musiało - usypiać - taki śmieć nie zasługuje na życie.
Odpowiedz
21
Gość 02.09.2013 Zgłoś
U psychopatów mordowanie zaczyna się od zwierząt, a potem już krok do mordowania ludzi. Takich ludzi powinno się odizolować od reszty społeczeństwa.
Odpowiedz
7
Gość 02.09.2013 Zgłoś
chetnie rzuce o ściane tym gosciem od pierwszego komentarza, zobaczymy czy ci bedzie przyjemnie
Odpowiedz
7
Gość 02.09.2013 Zgłoś
"cwc" pasowaloby cie namierzyc i zobaczyc co maszz na sumieniu, bo skoro bronisz tego zwyrodnilca pewnie znecasz sie nad zwierzetami!a tego zwyrodnialca rzucałym o sciane az by mu gowno oczami wyszło
Odpowiedz
0
cwc 02.09.2013 Zgłoś
Oh tak, jak przyjemnie widzieć jak internet tough guy'ie rzucają groźby i spinają dupę. No ale " Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded". Consider yourself trolled softly.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ALIK, popieram w 100%
Odpowiedz
0
Minoduesp 02.09.2013 Zgłoś
No to co ? Zbieramy ekipe, namierzamy użytkownika "cwc" i pobawimy się nim, tak jak ten studenciak - psychol. W zasadzie psychola też można namierzyć, odbić, a następnie się z nim fajnie i "mocno" zabawić, waląc go o ścianę.
Odpowiedz
1
cwc 02.09.2013 Zgłoś
Wow jestem zaskoczony, że aż tylu ludzi dało się wrobić. Kurde mam nawet groźby śmierci. Jestem z was dumny. Ale na przyszłość radze się powstrzymać od gróźb, bo wychodzicie na psycholi, Pis jou.
Odpowiedz
0
Bałamutka 02.09.2013 Zgłoś
Współlokator ?!?!?! Wyobrażacie sobie spać w jednym mieszkaniu z kimś tak głośnym ? :)
Odpowiedz