Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Student-plantator zatrzymany!

Student-plantator zatrzymany!

Rozmach studenckich inwestycji nie zna granic. Przekonali się o tym mundurowi z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu, którzy w prywatnym mieszkaniu zlikwidowali pokaźną plantację konopi indyjskiej.

Na początku lutego poznańscy policjanci wpadli z niezapowiedzianą wizytą do mieszkania znajdującego się na terenie Poznania. W jednym z pomieszczeń zajmowanych przez 22-letniego studenta mundurowi znaleźli zakamuflowaną plantację. W garderobie o powierzchnie 5m2 w cieplarnianych warunkach rosło 31 krzaków konopi indyjskiej! Według policyjnych specjalistów z takiej domowej plantacji przedsiębiorczy żak mógł uzyskać marihuanę o wartości 35 tys. złotych.

W czasie przeszukania okazało się, że student miał przy sobie również 330 gramów gotowego suszu. Chłopak przyznał się policjantom, że marihuana pochodzi z uprawnianych przez niego roślin. Nie ukrywał, że towar szykował na sprzedaż. 22-latkowi z Poznani grozi 8 lat więzienia.

Nicpoń chociaż się przyznał...

Źródło: se.pl

Źródło: http://se.pl

Komentarze (36)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
....:Nicpoń chociaż się przyznał... - WTF? :/
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
szacunek dla goscia... te mnie złapali :P pozdrawiam
Odpowiedz
6
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Przykry ten kraj ze ktos sobie umie radzic w zyciu i chce na czyms zarobic to mu tego zakazuja i porzadnych ludzi do wiezienia wysylaja porazka;/
Odpowiedz
13
Gość 02.09.2013 Zgłoś
pozdrowki dla wszystkich plantatorow :D jest coraz wiecej ...rosna jak na drozdzach ....wsrod znajomych osiedlowych ale rowniez bogatych prezesow firm :)
Odpowiedz
5
Gość 02.09.2013 Zgłoś
w naszym kochanym kraju nie potrafią złapac mordercy, mafia pruszkowska na wolnosci, morderczyni dziecka celebrytko... łapio tylko szarych obywateli którzy chodują i im dopierdalają kary, porazka dla polskiej władzy, policji i prokuratury.
Odpowiedz
25
Gość 02.09.2013 Zgłoś
w tym kraju trzeba z czegos zyc,inaczej nie da sie.
Odpowiedz
5
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to trzeba isc do pracy !! i pracować jak inni! a nie tylko kombinować!
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
dobry rolnik, dajciw mu spokój
Odpowiedz
13
as 02.09.2013 Zgłoś
sadzic poalic legalizowac!!
Odpowiedz
5
Arag 02.09.2013 Zgłoś
ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele. Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo z tym ze zioło to spokój alkochol to szaleństwo :D
Odpowiedz
6
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ciekawe co na to KRUS
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
żałosne wzięli by się te nieroby za prawdziwe przestępstwa a nie niewinnych ludzi do wiezienia
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Gość "to trzeba isc do pracy !! i pracować jak inni! a nie tylko kombinować! " nie każdy ma ambicje kończące się na swoim własnym, ciężko wypracowanym garbie
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
pracować za 1000 zł takie realia polskie...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
pucował się idiota i ktoś go sprzedał... z drugiej strony, ziomeczek też trochę pazera, mógł miec 5 krzaków albo 10, ale nie 30. to prawda trzeba z czegoś zyc w tym kraju, ale ja gdybym hodował, to tylko na własny użytek, bo na ulicy jest gówno, a nie dobra trawa. chcesz zapalic coś lepszego, to do holandii, albo hoduj sam, z możliwością pojscia do kibla, chory kraj!!! ziomeczku trzymaj się.
Odpowiedz
0
Artur 02.09.2013 Zgłoś
mógł powiedzieć że to nie jego tylko jego pies albo chomik sobie posadził :) tak jak Kora .......i oczywiście "dobrowolnie poddać się karze" 600 zł i prace społeczne tak jak biskup przestępca i potencjalny morderca
Odpowiedz
0
jajo 02.09.2013 Zgłoś
debilni parlamentarzyści nie takie szkody czynią ale im jeszcze za to płacą a chłopak nie chciał zapomogi to nicpoń i zamknąć chcą uczciwość polska
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
teraz bedzie mial nauczke ze najlepiej sprzedac duza ilosc jednej lub dwum zolniezom a nie po calym akademiku az ktorys wpadl i zeby ratowac wlasna dupe sprzedal goscia
Odpowiedz
0
Bambol 02.09.2013 Zgłoś
Takich którzy uprawiają handel bronią, twardymi narkotykami, popełniają morderstwa ,oraz wiele innych przestępstw to nie ruszają . ale za kilka marnych krzaczków ziółek to do puszki. Szacunek dla tego żaka.
Odpowiedz