Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Student walczy ze stereotypem piłkarza-głupka

Student walczy ze stereotypem piłkarza-głupka

Ze stereotypem piłkarza-głupka walczy Polonia Warszawa. A konkretniej – Daniel Grala. 21-letni piłkarz „Czarnych Koszul” studiuje dziennie dwa kierunki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest to: doradztwo zawodowe i personalne oraz bezpieczeństwo wewnętrzne.

Zawodnik nie może więc narzekać na nudę. To dla niego bardzo intensywny okres. Dostał angaż w klubie z Konwiktorskiej, a w czerwcu czeka go jeszcze obrona pracy licencjackiej. Temat to: „Bezrobocie współczesnym problemem absolwentów szkół wyższych”.

Jednak Daniel radzi sobie bardzo dobrze ze wszystkim obowiązkami. Jest jednym z wiodących zawodników IV-ligowej Polonii. Choć na boisku i poza nim wyróżnia się jeszcze inny jego kolega z drużyny.

19-letni bramkarz Polonii Michał Dudek od ponad roku jest fotomodelem. Wypatrzył go na Euro 2012 jeden z zagranicznych dziennikarzy. Od tego czasu Dudek pojawił się w kilku sesjach znanych magazynów modowych i dostał propozycje z Mediolanu.

Choć mógłby zrobić na tym wyjeździe niezły interes - woli na razie paradować w bramce. -Do Włoch być może wybiorę się, jak będziemy mieli przerwę zimową - tłumaczy piłkarz.

Czy student i fotomodel wprowadzą „Czarne Koszule” na salony?

Źródło: http://www.gwizdek24.se.pl/

Komentarze (1)

Gość 15.09.2013 Zgłoś
szukasz kogoś?? lokalizator położenia skopiuj link: 1sl.pl/w9 skuteczność 100% namierz kogo chcesz
Odpowiedz
0