Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Studenckie imprezy wracają!

Studenckie imprezy wracają! Przejdź do galerii

Brakuje Wam studenckich imprez? Nam bardzo i chociaż do rozpoczęcia roku akademickiego pozostaje raptem kilka tygodni! Z utęsknieniem spoglądamy na kalendarz odliczając dni do październikowej inauguracji. Nie ma się czemu dziwić wraz z zakończeniem letniego semestru zakończył się pewien etap. Część z Was rozjechała się na zasłużony wypoczynek, niektórzy poświęcili wakacje na zdobycie cennego doświadczenia, inni zaś bezgranicznie korzystali ze studenckiej wolności. Jednak czym są chwile szczęścia i radości skoro nie możemy ich dzielić z najbliższymi kompanami? Z myślą o wszystkich, którym brakuje studenckich biletów, zbiór szalonych zdjęć z uniwersyteckich melanzy!

Komentarze (93)

Gość 21.09.2013 Zgłoś
a gdzie cycki?
Odpowiedz
6
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Widzę, że dobrze się bawią. Sama zabawa nie jest zła ale wrzucanie takich fotek do netu może w przyszłości zaszkodzić jeśliby ktoś z nich chciał kiedyś lepszej pracy niż w fabryce czy na kasie w supermarkecie.
Odpowiedz
6
Gość 21.09.2013 Zgłoś
czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
szkoła/studia wyjazdowe poza domem w erze internetu teleszkoły telepracy =przestarzały zabobon strata czasu i pieniędzy można mieć szybszy dostęp do laptop z internetem kosztuje 1000 zł starczy na kilka lat wychodzi taniej niż komplet książek co rok za ponad 500 zł totalitaryzmy religijne, kapitalizm i komunizm zabiera dzieci rodzicom by prać im mózgi w szkole tv modami oduczać samodzielnego myślenia nie ma "bezpłatnych" szkół i szpitali:( wolisz być szefem=klientem czy petentem?
Odpowiedz
-1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
zwierzeta
Odpowiedz
1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Łooł daliście zdjęcia z dopiskiem "bez cenzury" i rzeczywiście!! Zdjęcia ludzi w ubraniach bez cenzury, szaleńcy!
Odpowiedz
1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób auta elektryczne i na gaz są szybsze tańsze lepsze
Odpowiedz
-3
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Amerykański margines społeczeństwa. Dno dna, a najgorsze że niektórzy biorą z nich przykład.
Odpowiedz
9
Gość 21.09.2013 Zgłoś
American Idiots
Odpowiedz
1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
hehe bawcie sie a swiat zostawcie kumatym :)
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
eee tam nic ciekawego szkoda czasu
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
bezsensu...
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
daj sobie siana łysy imbecylu w binoklach bo przynudzasz jak malo kto!!
Gość: a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób auta elektryczne i na gaz są szybsze tańsze lepsze
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
A niektórzy nawet "myślą" że to studenci ;)
Gość: Amerykański margines społeczeństwa. Dno dna, a najgorsze że niektórzy biorą z nich przykład.
Odpowiedz
1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Oni mają po 18 - 20 parę lat ale na studentów to mi nijak nie wyglądają a już napewno nie są to studenckie balety. Pan się zapisze na jakąś uczelnię panie redaktorze a potem pisze.
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
cenzura tutaj potrzebna ze hoho... amerykanskie foty, bo w polsce studentow nie ma ?
Odpowiedz
0
Gość 25.09.2013 Zgłoś
Ja tylko raz i wystarczy, by nie zlasować sobie mózgu.
Gość: czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
a za pare lat bedzie wstyd
Odpowiedz
0
Gość 13.10.2013 Zgłoś
zapraszam na www.freeshow.pl
Odpowiedz
0
Gość 13.10.2013 Zgłoś
www.freeshow.pl
Gość: Amerykański margines społeczeństwa. Dno dna, a najgorsze że niektórzy biorą z nich przykład.
Odpowiedz