Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Satelita poprzedzi koniec świata!

Satelita poprzedzi koniec świata!

Zanim nadejdzie koniec świata zapowiadany przez Majów, na ziemie spadnie wyprodukowany jeszcze w Związku Radzieckim satelita! Wyjątkowo ekscytująco zapowiada nam się koniec roku. Nie wiadomo co gorsze...!

Wszystko wskazuje na to, że, zgodnie z wcześniejszymi założeniami opartymi na Długiej Rachubie, czyli kalendarzu Majów, koniec znanego nam dotąd porządku nastąpi 21 grudnia 2012 r. Jednak zanim przyjdzie nam na własnej skórze odczuć przepowiednie indiańskiego ludu zamieszkującego południowo-wschodni Meksyk.

Będziemy świadkami powrotu na ziemię satelity Kosmos-1484 wystrzelonego w przestworza około 30-lat temu z terytorium Związku Radzieckiego. Według prognoz specjalistów 2,5 tonowy satelita najprawdopodobniej wejdzie w gęste warstwy atmosfery 19 grudnia, dwa dni przed nadejściem końca świata zapowiadanego przez Majów - informuje serwis ruvr.ru

Wszystko wskazuje na to, że końcówka roku będzie obfitowała w nieziemskie wydarzenia!

Źródło: ruvr.ru

Komentarze (17)

Twoja Stara 02.09.2013 Zgłoś
trololololololololoolololololollllooooolol
Odpowiedz
4
Pewien Gosciu 02.09.2013 Zgłoś
Ale jak na razie wszystkie satelity, które spadły spaliły się w atmosferze...więc o co tyle szumu ??!! Poza tym satelity te (a raczej ich resztki) zanieczyszczają tylko oceany, a nie ląd stały ;)
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Bullshit i tyle
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co za głupie opowiadanie bajek,Majowie na 21.12.2012 nie przewidzieli żadnego końca świata.Według nich wtedy nadejdzie koniec pewnej(ich) epoki, a po za tym do tej daty potrafili stworzyć kalendarz ehhhh
Odpowiedz
1
KOCUR 02.09.2013 Zgłoś
Przewidzieli koniec świata do którego nawet sami nie dożyli - tego już nie przewidzieli? Dla nich koniec świata czy tam koniec ich ery był dawno temu bez głupawych przepowiedni...
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
To zobaczcie na www.budopedia.pl . Może zdazycie. Elo
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie rozumiem jak w miare wyksztalceni ludzi dalej wierza w takie zabobony
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Koniec Świata nastąpi jak mnie moja kobita z sąsiadką w łóżku przyłapie,wiem co piszę bo mi to powiedziała,a fajna dupeczka z tej sąsiadki.
Odpowiedz
5
Gość 02.09.2013 Zgłoś
A tak przy okazji jak obliczyli: kiedy ma spasc to tez powinni poinformawac dokladnie gdzie ma spasc .........
Odpowiedz
0
Nemesis 02.09.2013 Zgłoś
No żebyście się jeszcze wszyscy angielskim cynamonem nie zesrali jak się zorientujecie że to nie są żadne bajki o końcu świata tylko prawda. Ziemia gwałtownie się zmieni z powodu przebiegunowania, jest to naturalny dla ziemi proces który w regularnch odstępach czasu po prostu zachodzi tak jak przypływy i odpływy, zaćmienia słońca itd itp, ale że żadna ludzka cywilizacja nie jest w stanie przetrwac tak długo więc z obserwacji wielu pokoleń Majowie obliczyli że kolejne gwałtowne nieuniknione i całkowicie zmieniające życie na ziemi przebiegunowanie będzie miało miejsce właśnie 21 grudnia 2012 ostrzegli przyszłe pokolenia co je czeka czyli po prostu koniec świata jaki znali dotąd żyjący ludzie i ich przodkowie. Wiadomo że tak gwłtowne i totalne zmiany jakie przyjdą wraz z kataklizmami jakich jeszcze dotąd żyjący ludzie nie widzieli nie wszyscy przeżyją czy może raczej przeżyją tylko nieliczni na całej planecie. Moja konkluzja? Żal mi tylko zwierząt, ptaków i pięknej przyrody.
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Majowie mówili że wtedy nie będzie końca świata tylko skończy się cykl. My amy miesiące a oni cykle. Podobno na świat ma przyjść ich wudz. więc to nie musi byća akurat końec świata lecz początek nowej ery...
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mieso jest dobre, człowiek jest mięsożerny, jezus tez jadł mięso
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
a dobrze niech to wszystko pizgnie w końcu i będzie spokój - a nie tylko ciągle takie pieprzenie, a świat jak schodził na psy tak schodzi i jak nie Majowski niby koniec świata, to czeka nas samozagłada albo coś jeszcze gorszego - życie, życie z rosnącą liczbą otaczających nas debili i kretynów, nie wiem czy ktoś zauważył ale śmiało można stwierdzić że 80% ludzi to debile a liczba ta rośnie nadal w zastraszającym tempie
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
No tak. Satelita wejdzie w atmosferę 19 grudnia, trafi w arsenał broni nuklearnej i rozwali całą ziemie 21 grudnia i przepowiednia sie sprawdzi hehehehe.
Odpowiedz
1
Gościu 02.09.2013 Zgłoś
a nasi naukowcy nie mogli tego przewidzieć?
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ciasteczkowy-potwor.pl przepisy na pyszne, łatwe wypieki! ;)
Odpowiedz