Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Reprezentanci Polski studiują w Opolu

Reprezentanci Polski studiują w Opolu

wszia.opole.pl

Czołowi polscy siatkarze, w tym reprezentanci kraju – studiują marketing sportowy w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu. Studentami WSZiA są Michał Kubiak, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Paweł Zatorski, Marcin Możdżonek, Michał Ruciak, Dominik Witczak, Łukasz Wiśniewski i Bartosz Kurek. Brzmi imponująco.

Co skłania siatkarzy do wyboru tej uczelni? Marcin Możdżonek przyznaje, że wiedza zdobywana na studiach w Opolu przydaje się przy podpisywaniu kontraktów czy umów reklamowych. Natomiast wybrał marketing sportowy, a nie najbardziej popularny wśród sportowców AWF, bo nie chce być trenerem, ani nauczycielem wychowania fizycznego.

Środkowy reprezentacji Polski i kędzierzyńskiej Zaksy zapewnia, że poprzednie dwa semestry zaliczył bez problemu, a uczył się między innymi w autokarze. Kolega Możdżonka z zespołu i z roku Michał Ruciak też twierdzi, że nie zdarzyła mu się jeszcze żadna poprawka.

Większość siatkarzy rozpocznie teraz trzeci semestr. Studiują zaocznie i mają indywidualny tok nauczania. Tylko dzięki takiemu trybowi mogą łączyć naukę ze sportem. Prorektor zapewnił jednak, że muszą zaliczyć wszystko, co przewiduje program.

Na WSZiA studiuje również wielu sportowców z innych dyscyplin. Życzymy powodzenia w czasie sesji, ale i na parkiecie. Ciekawe, gdzie ciężej?

Źródło: http://m-volley.pl/

Komentarze (1)

Gość 28.04.2016 Zgłoś
p3lmS0 <a href="http://imqhqdlahmoh.com/">imqhqdlahmoh</a>, [url=http://dwxsydmwafxe.com/]dwxsydmwafxe[/url], [link=http://ozoybxbotbqm.com/]ozoybxbotbqm[/link], http://umstkciottds.com/
Odpowiedz
0