Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl
02.07.2010 |

Pakujcie się! Wywalamy was z akademika

Pakujcie się! Wywalamy was z akademika
Studentom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie uczelnia zrobiła brzydkiego psikusa. Do końca miesiąca muszą opuścić akademik "Hermes". Zajmują go pracownicy uczelni. Uczelnia z informacją o planowanej przeprowadzce zwlekała do czasu, kiedy większość studentów wyjedzie już z Warszawy, po to, aby uniknąć ewentualnych protestów. Kilkaset osób zostało wyrzuconych z domu i to jeszcze w perfidny sposób - piszą wściekli studenci. Uczelnia twierdzi, że budynek w którym mieszkali pracownicy grozi zawaleniem i nie było innego wyjścia, jak spacyfikować studentów. Jednak nawet ci, których to wyjaśnienie przekonuje zastanawiają się dlaczego Konrad Otrębski z komisji ds. akademików SGH wciąż nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, gdzie mają się przenieść studenci. Szczęściem rzecznik prasowy uczelni był lepiej poinformowany. Twierdzi, że studenci zostaną dokwaterowani do pozostałych dwóch akademików i prowadzone są rozmowy z innymi uczelniami, które mogłyby udzielić schronienia studentom w swoich akademikach.
Źródło: http://www.tvnwarszawa.pl/0,1662977,wiadomosc.html

Komentarze (4)

02.09.2013 Zgłoś
LUDZIE WOLNI WYBIERAJA INDYWIDUALNĄ EDUKACJE DOMOWĄ, LUDZIE AMBITNIEJSI WYBIERAJĄ SZKOŁY/UCZELNIE PRYWATNE - SĄ NA WYŻSZYM POZIOMIE NIZ SZKOŁY PUBLICZNE/PAŃSTWOWE "DARMOWE" SIEDLISKO NAJGORSZYCH PATOLOGII SKUPIAJĄCE LUDZI BIEDNYCH NIEZARADNYCH Z MARGINESU SPOLECZNEGO KTÓRYCH NIE STAC NA OPŁATY ZA SZKOŁĘ/UCZELNIĘ:)
Odpowiedz
0
02.09.2013 Zgłoś
STUDENCI KTÓRZY SAMI PRACUJA NA OPŁATY ZA PŁATNE STUDIA SA BARDZIEJ ROZGARNIĘCI NIZ DZIECI KTÓRE DOSTAJA KASE OD RODZICÓW I ZAMIAST UCZYĆ SIĘ ŻYCIA W PRACY MARNUJA CZAS NA picie itp "STUDENCKIE ZYCIE" POLEGAJĄCE NA ZABIJANIU CZASU.
Odpowiedz
0
02.09.2013 Zgłoś
Tak najlepiej to pracować do końca życia, zapominając o jakiejkolwiek rozrywce !!!!!
Odpowiedz
0
Gość 23.08.2016 Zgłoś
iUBgI8 <a href="http://dpgnrmliiyet.com/">dpgnrmliiyet</a>, [url=http://kwkzppwehuzw.com/]kwkzppwehuzw[/url], [link=http://dtgquptzolnx.com/]dtgquptzolnx[/link], http://jipvudcguuty.com/
Odpowiedz
0