Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Obłędnie obcisłe sukienki

Obłędnie obcisłe sukienki Przejdź do galerii

Tego powinni zabronić! Ten widok wywołuje u nas skrajne emocje, z jednej strony te niesamowicie skąpe i obcisłe sukienki podkreślają niezwykłą figurę dziewczyn. Z drugiej natomiast strony mamy wrażenie, że zaraz zemdleją z braku powietrza. Czy noszenie takich obcisłych skrawków materiału w ogóle jest zdrowe? Mamy nadzieję, że żadna z dziewczyn podczas sesji zdjęciowej nie ucierpiała i doceniamy fakt, że tak się dla nas starają. Jesteście fanami obcisłych minisukienek czy wolicie coś bardziej wyszukanego?

Komentarze (113)

Gość 11.09.2013 Zgłoś
Żadna by na ciebie nawet napluć nie chciała
Gość: Lubie takie dziewuchy.... nie trzeba z nimi gadać o polityce, tylko kiecka w górę, pasek na bok i do dzieła ;)
Odpowiedz
0
Gość 11.09.2013 Zgłoś
W twoim mniemaniu powinny mieć pewnie wystające obojczyki w miejscu gdzie mają cycki
Gość: Do obcisłych sukienek to trzeba mieć figure niestety, której te panie akurat nie maja
Odpowiedz
-1
Gość 11.09.2013 Zgłoś
Z pewnością brakuje ci natomiast skromności i samokrytyki do tego cud zestawu
Gość: Dokladnie. Ale polacy wiedza wszystko najlepiej. Jestem bardzo inteligentna kobieta, mam 2 dyplomy, studiowalam w Paryzu, mieszkam w Monaco, w wieku 33 lat osiagnelam prawie wszystko. Podrozuje gdzie chce, kupuje co zapragne...Do tego jestem bardzo atrakcyjna, uwodzicielska i zgrabna kobieta, ktora uwielbia kobiecy i seksowny styl, polaczony z wielka klasa. Alez oczywiscie w Polsce kazda piekna i bogata jest najgorsza, a szara brzydka myszka - nawet najwieksza cihodajka jest ok... Bo jest jak wiekszasc polek, przecietna i nie ma jej czego zazdroscic a nie podziwiac... Smieszny kraj i mentalnosc.
Odpowiedz
0
Gość 11.09.2013 Zgłoś
Zwierzynę to sobie w chlewie wyhoduj buraku.
Gość: Obłędu to tu żadnego nie ma. Ale chyba Pan redaktor nie ma chyba gdzie spuścić nadmiaru paliwa i zostaje tylko ekran monitora... Czas wstać od niego i poszukać może żywej zwierzyny, hm? Kręci się tego pełno na mieście, co druga to ładniejsza...
Odpowiedz
0
Gość 11.09.2013 Zgłoś
Nie obcisle:) za male:)):):
Odpowiedz
0
Gość 08.09.2013 Zgłoś
czemu mam wrażenie że 3/4 tych komentarzy napisały zazdrosne kobiety:P
Odpowiedz
1
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Do obcisłych sukienek to trzeba mieć figure niestety, której te panie akurat nie maja
Odpowiedz
-2
Gość 08.09.2013 Zgłoś
mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? ubiór to czas i kasa a sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje: dzieci choroby gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów g***tów prostytucji aborcji zboczeń
Odpowiedz
-2
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Flirt to oszukiwanie też siebie lepiej jak ktoś was lubi za to kim jesteście nie jak wyglądacie a wegetarianki są najsexowniejsze:)od mięsożernych pasztetów,baleronów wolę melony wegetariańskie:)J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:)nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz"
Odpowiedz
-4
Gość 08.09.2013 Zgłoś
a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
Odpowiedz
-2
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Dokladnie. Ale polacy wiedza wszystko najlepiej. Jestem bardzo inteligentna kobieta, mam 2 dyplomy, studiowalam w Paryzu, mieszkam w Monaco, w wieku 33 lat osiagnelam prawie wszystko. Podrozuje gdzie chce, kupuje co zapragne...Do tego jestem bardzo atrakcyjna, uwodzicielska i zgrabna kobieta, ktora uwielbia kobiecy i seksowny styl, polaczony z wielka klasa. Alez oczywiscie w Polsce kazda piekna i bogata jest najgorsza, a szara brzydka myszka - nawet najwieksza cihodajka jest ok... Bo jest jak wiekszasc polek, przecietna i nie ma jej czego zazdroscic a nie podziwiac... Smieszny kraj i mentalnosc.
Gość: Skąd u Was przekonanie, iż długość spódniczki mini jest odwrotnie proporcjonalna do poziomu inteligencji jej nosicielki? Czy to obowiązek, by inteligentne kobiety wyglądały tak obrzydliwie jak PROF. Krysia Pawłowicz - wieczna dziewica? Nie znacie w ogóle lasek z tych fotek - ale już wszystko o nich wiecie. Hahahah żaden z Was nie miałby szans u nich choćby na pół numerka.
Odpowiedz
-3
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Oblednie obcisle sukienki? Czy to pisal dziennikarz czy kuzyn dziennikarza?
Odpowiedz
1
Gość 08.09.2013 Zgłoś
czy moga byc krotsze nogi? - chyba nie...
Odpowiedz
0
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Połowa ma paskudne, grube nogi.
Odpowiedz
2
Gość 08.09.2013 Zgłoś
cyce jak donice
Odpowiedz
3
Gość 08.09.2013 Zgłoś
proponuję porwać i wysadzić w samym centrum Syrii, Egiptu czy Libanu... szybko zaczna nosić workowate szmaty...
Odpowiedz
-2
Gość 08.09.2013 Zgłoś
stoi mi
Odpowiedz
0
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Obłędu to tu żadnego nie ma. Ale chyba Pan redaktor nie ma chyba gdzie spuścić nadmiaru paliwa i zostaje tylko ekran monitora... Czas wstać od niego i poszukać może żywej zwierzyny, hm? Kręci się tego pełno na mieście, co druga to ładniejsza...
Odpowiedz
32
Gość 08.09.2013 Zgłoś
JAK TU ŻYĆ W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ-KUSICIELKI
Odpowiedz
1
Gość 08.09.2013 Zgłoś
Lubie takie dziewuchy.... nie trzeba z nimi gadać o polityce, tylko kiecka w górę, pasek na bok i do dzieła ;)
Odpowiedz