Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Laski w podkolanówkach (GALERIA)

Laski w podkolanówkach (GALERIA) Przejdź do galerii
Kalendarzowa jesień już za oknami, od czasu do czasu jeszcze zaświeci słońce, ale o krótkich spódniczkach dbające o zdrowie damy powinny już zapomnieć. Lepiej nie ryzykować przeziębienia. Na kapryśną pogodę najlepsze są podkolanówki. Ta seksowna część garderoby dostępna jest w wielu kolorach i fasonach. Można przebierać - gwarantujemy Wam, że podkolanówki na pewno się Wam nie znudzą. No i Wasi faceci będą zachwyceni - w długich skarpetach nawet pełnoletnie dziewczyny wyglądają jak niewinne uczennice. Mała podkolanówkowa galeria zdjęć wyssanych z sieci. Sexy? Czy wolicie bez podkolanówek?

Komentarze (37)

BIGTOBY 02.09.2013 Zgłoś
8,14,23 najlepsze
Odpowiedz
1
Franek 02.09.2013 Zgłoś
mega dobre zdjecia...:)
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ladne dziewczyny obczajcie se tez to shiny-legs.com i pantyhosecharm.com
Odpowiedz
1
Xaveri 02.09.2013 Zgłoś
Mam ciasno w spodniach! Co robić?! Dziewczyny - pomocy!
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
.......... jestem zaaa !!!!!!!! smacznie :)
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mega seksowne te podkolanówki :)
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Gość POLSKO OBUDŹ SIĘ!!! TEN MATERIAŁ KAŻDY MUSI ZOBACZYC!!! Niech każdy zobaczy dlaczego tak wielu ludziom w mediach i w rządzie zależy aby oczernic zarówno Korwina jak i Kaczyńskiego i cały PiS. Zobaczcie też Pawlaka i Tuska, którzy razem z Wałęsą ZDRADZAJĄ POLSKĘ i starają się zatrzyma lustrację!!! Wałęsie się pali pod nogami i dlatego robi wszystko żeby PATRIOCI nie doszli do władzy. Film stary ale jakże aktualny (szczególnie cz.4 i cz.5). NIECH LUDZIE SIĘ DOWIEDZĄ!!! ten film to ,,Nocna Zmiana"
Odpowiedz
10
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to jakieś dzieci ..
Odpowiedz
5
Hanssamojaeb 02.09.2013 Zgłoś
a to pedofilia juz legalna jest???
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
O rzesz ty! na jaką ja fajną stronę trafiłem! :)
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ucha... ale laski :)
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
i aby sie nie starzała, i zyc nie umierac. wtapiac sie co chwile... ech mlodosc za szybko przemija
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wolę laski bez majtek.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Zakazany, ukrywany 27 lat film.Jak "Bolek" Wałęsa zniszczył Solidarność. CZĘŚĆ 1.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Na spódniczkę za zimno.....ale na goły tyłek już nie?!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
za!! zakolanowki!! pod kolanowki sa pod kolanem.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ide konia zwalic
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Ja też
Odpowiedz
1
Kemik 02.09.2013 Zgłoś
jak się jest ładną dziewczyną to we wszystkim się wygląda dobrze i sexsownie a jak sie ma krzywe nogi i grube uda to lepiej wogóle ich nie pokazywać zrozumcie to raz na zawsze i nie myslcie że jak jesteście z nadwagą i brzydkie to wam coś pomoże.
Odpowiedz