Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Kocur robi flaszke w 10 sekund!

Rodzima produkcja zaczyna się dobrze, wręcz światowo, obsada filmu również niczego sobie. Na półkach same procentowe znamienitości włącznie z rodzimą produkcją. W końcu w kadrze pojawią się on - postać pierwszoplanowa, sprawca zamieszani, bohater tygodnia i niekwestionowany mistrz otwierania butelki. Człowiek, który przez najbliższe kilkadziesiąt sekund dostarczy nam nie lada atrakcji. Wyłączcie telefony, usiądźcie wygodnie i zobaczcie, jak obalić flaszkę w 10 sekund.

Przed Wami król zbliżającego się weekendu! Fake or Not?

Komentarze (24)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
ghatuluje.....widac ze z ciebie prawsziwy polak..mam prozbe zostancie w polsce lub jeccie do uk....do niemiec sie nie zblizajcie....zreszta tam juz nie ma co ukrasc..
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
dobre trunki w kolekcji :)
Odpowiedz
0
b3 02.09.2013 Zgłoś
A po co on wkłada tą słomkę?
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
fh
Odpowiedz
0
witooooo 02.09.2013 Zgłoś
kiepski fotomontaż
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Slomka sluzy za odpowietrznik, alby trunek gladko sie wlal w usta
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Wkłada słomkę aby nic się nie pociekło he, he. Ale ciekawe po ilu sek. nasz 'agent' był w klopie ??!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
BUJDA zmarłby po tej flasze
Odpowiedz
0
la 02.09.2013 Zgłoś
Słomka jest po to, żeby powietrze się miało jak dostać do środka butelki. Fizyka z podstawówki.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Dobry
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
A gdzie akcyza, ściema.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Mała, malusieńka przerwa / trzeba zauważyć/ w nagrywaniu i facuś pije wodę. Ale szacun za szybkość.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Sam tak kiedyś robiłem, tyle że najpierw przelewałem do dużej szklanki po piwie. Teraz patrzę na to trochę inaczej - widzę, że to jednak głupota...
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
przecie to litra była
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
no bedzie slawny......tępak!!!!
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
polska biało czerwoni ... ale flaszki same klasowe ma z małymi wyjątkami typu sobieski i grants
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
"POLAK" Impossible is nothing
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
hahaha ja nie raz wypiłem flaszke z gwinta i zyje:):)cp prawda po 30 min od wypicia człowiek traci kontakt ale jest to mozliwe i nie umiera sie od tego moze jeśli wypił by to ktos kto w zyciu nie pił:):)
Odpowiedz