Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Kibic bez matury kontra studentka

W kolejnym odcinku programu ”Matura to bzdura”, możemy podziwiać spektakularny pojedynek na wiedzę. Kibic Lechii Gdańsk, który nie ma matury i jest z tego dumny vs studentka drugiego roku Fizjoterapii na AWF w Katowicach. Czy wiesz jak zginął John Kennedy, czym był okrągły stół i blok komunistyczny, z jakiego kraju pochodzi Dalajlama? Dla większości z Was pytania mogą wydawać się proste, jednak ta konfrontacja obnaża poziom wiedzy młodych ludzi. Sprawdźcie kto wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

Komentarze (57)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
to tylko potwierdza ze matura to bzdura,
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wzięli blondynkę, farbnęli ją na czarno i udowadniają bóg wie co, przecież każdy jest mądrzejszy od blondynki
Odpowiedz
6
dammiz 02.09.2013 Zgłoś
Litości! Jak można było nie znać odpowiedzi na te pytania... Już nie mówię tu ze szkoły, ale o Libii się nie dało nie słyszeć w poprzednim roku. Nie wiedzieć kiedy obalono w Polsce komunizm? Ta dziewczyna to skandal i porażka systemu edukacji. Wstyd dla niej! Chłopak w porządku.
Odpowiedz
8
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Studenci z AWF piątki mają za bieganie na setkę a nie za czytanie książek więc to tedencyjne porównanie :]
Odpowiedz
6
Gość 02.09.2013 Zgłoś
kto jej dał maturę??
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
ha jak zwyklle ładna to i głupia.
Odpowiedz
7
tedi 02.09.2013 Zgłoś
Zasada teraz jest taka - im młodsza tym głupsza.
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Jeju jak mnie wkurzacie, w krajach zachodnich ludzie wiedzą, że każdy uczy się tego czego chce i jak chce, a na studiach ludzie sami sobie przedmioty wybierają. Nie każdy musi wszystko wiedzieć właśnie po to są oceny, jak ktoś mniej wie dostaje mniejszą ocenę. No tak ale takie wychowane za komuny parchy tego nie zrozumieją :/
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
hehe laska widać że udaje :D ale gra a wy wierzycie :D tak głupim się nie da być :D
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
dobre ale to była jakaś ustawka albo dwa wyjątki.
Odpowiedz
0
VBambino 02.09.2013 Zgłoś
To nie jest gość bez matury kontra studentka, tylko mężczyzna vs. kobieta. Wiadomo, że młode Polki się niczym powaznym nie interesują i nic nie wiedzą. I matura tu nie ma nic do rzeczy. Tym bardziej, że w szkole uczy się historii Polski a nie USraela. Matura jest potrzebna. Dodatkowo to studentka AWF i zajmuje się rehabilitacją i sportem, a nie historią. Męzczyźni więcej ogladają i czytają wiadomości i posiadają większą wiedzę ogólna od kobiet.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
skandal i porazka to ci co nie zauwazyli ze dziewczyna gra :D
Odpowiedz
0
pabara 02.09.2013 Zgłoś
Matura? Jak już za tobą to teraz trzeba to oblać. Zrób to stylowo - wygraj 4000 zł na imprezowanie w tym konkursie http://pega.pl/przenies_sie/nkQ…
Odpowiedz
0
Rozenek 02.09.2013 Zgłoś
No tak, ale to nie do końca prawda z tą maturą, chłopak jest po prostu inteligentny a tego nie da się wyuczyć to się ma w sobie
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
to ustawka jak można być takim głupim na studiach?
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Przeciez widac to golym okiem ze ten kibol juz wczesniej znal odpowiedzi i teraz po swojemu to interpretuje....zapewne dla dobra tego programu zeby zjechac osoby ktore zdaly mature i dostaly sie na wymarzone studia.Jakby nie to to jaki sens miala by nazwa tego programu....
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Różnicę widać nawet po stylu wypowiedzi.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie wierze zeby ten gostek do tego jeszcze kibic wiedział to wszystko. A z tym Kennedym to ja w podstawówce to wiedziałam bo trąbili o tym w telewizji ,więc nie wierze żeby ona tego nie wiedziała ,kurcze ale ściema
Odpowiedz
0
stkamilce 02.09.2013 Zgłoś
nie trzeba być z maturą żeby wiedzieć takie rzeczy trzeba porostu przeglądać wiadomości no i mieć tą minimalną inteligencję:) matura jak i szkoła rozwija jedynie myślenie bo po kilku latach nie pamięta się 70 % tego co się nauczyło. chodzi o rozwinięcie kreatywnego myślenia po prostu !
Odpowiedz