Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Jak poderwać laskę w sieci? Skorzystaj ze wskazówek!

Jak poderwać laskę w sieci? Skorzystaj ze wskazówek!

Podryw w sieci nie różni się zbytnio od tego na żywo. A taka wirtualna rozmowa to świetny trening dla nieśmiałych chłopaków.  Musisz jednak przestrzegać paru zasad, aby laska chciała czegoś więcej, niż tylko „czatowania”. Sprawdź, jak i o czym pisać z dziewczyną przez GG luba na fejsie?

Zacznijmy od tempa internetowej pogawędki. Jest ono podobno bardzo ważne. Jeśli odpisujesz zbyt wolno – możesz zniszczyć chemię rozmowy. Gdy z kolei za szybko – wyjdziesz na desperata. Zatem jak?

Udzielaj dłuższych odpowiedzi – jednak raczej nie więcej, niż dwie, trzy linie tekstu. Czasem warto też trochę wstrzymać się z odpowiedzią, by bardziej zaintrygować koleżankę.

Na przykład ona pisze: „co sądzisz o takich i takich dziewczynach?”. Wtedy ty nie walisz prosto z mostu tego, co naprawdę uważasz, tylko piszesz: „Zanim odpowiem Ci na to pytanie, powiedz mi…”.

Idźmy dalej. Kiedy zaczynasz czatować z nią – pokaż jej od razu, że nie jesteś internetową pijawką, która tylko czeka, by z kimś pogadać. Daj je jasno do zrozumienia, że nie masz „nieskończonego czasu”. Ustal ile godzin możesz jej poświęcić. Bo pamiętaj, że masz być facetem, z którym dziewczyna będzie chciała spotkać się w rzeczywistości, a GG to tylko wstęp do znajomości.

W czasie gadki mogą pojawić się problemy różnego rodzaju. To normalne. Na przykład dziewczyna nie jest zbyt rozmowna i wasza dyskusja jest dość jednostronna. Co wtedy?

Nie przejmuj się. Zacznij się z nią drażnić. Przykładowo: “Widziałem Twoje zdjęcie. Muszę powiedzieć, że masz ładny uśmiech. Kiedy uśmiechasz się, wyglądasz trochę jak mały królik, ale to naprawdę słodko wygląda”. Inny sposób na przełamanie lodów, to zadawanie interesujących pytań.

A co, gdy dziewczyna zaraz po rozpoczęciu rozmowy nagle musi kończyć? Nie proś jej wtedy, żeby zadzwoniła na podany przez ciebie numer. Wyjdziesz na desperata.

Pokaż jej, że masz poczucie humoru i obróć sytuację w żart. Albo jeszcze inaczej – niech ona zobaczy, że ty też nie masz czasu. Napisz coś w stylu: „ok, to w takim razie ja wybiorę się wcześniej na… (cokolwiek, co będziesz robił zamiast z nią gadać)”

Co natomiast, gdy dziewczyna przestaje odzywać się lub też jest odwrotnie – nawija non stop?
Lepiej nie mieć takich problemów. Bo oznacza to zapewne, że nie wydałeś się dla niej interesujący (w pierwszym przypadku). A jak myślisz, że za dużo gada, to też źle. W normalnej rzeczywistości też może wam ciężko się dogadać.

Rady radami, ale według nas najlepsza jest taka: Bądź po prostu sobą! Nie udawaj, Bóg, wie jakiego kozaka w necie, bo możesz potem blado wypaść na spotkaniu live.

Źródło: http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/

Komentarze (1)

Gość 27.09.2013 Zgłoś
Polecam każdemu z Was książkę Świetliste Dusze. Ta książka odmieni Twoje życie. Niech od dziś światło rozjaśni Twoje życie.
Odpowiedz
0