Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Google poluje na kodujące studentki

Google poluje na kodujące studentki
Wyszukiwarkowy gigant poluje na kodujące studentki i absolwentki studiów informatycznych. O szczegółach rekrutacji będzie można się dowiedzieć w trakcie spotkania informacyjnego, które odbędzie się 9 grudnia w krakowskim biurze firmy. "Jeśli jesteś świeżą absolwentką albo studentką informatyki, matematyki, robotyki i pokrewnych kierunków, kodujesz i chcesz pracować w Google, to zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze w Krakowie już 9 grudnia. W ramach spotkania posłuchasz na temat procesu rekrutacyjnego, będziesz mogła porozmawiać z inżynierkami i inżynierami oraz dowiesz się jak wygląda praca w Google" - czytamy na blogu Google Polska. Aby wziąć udział w spotkaniu należy do 5 grudnia zarejestrować się tu: https://services.google.com/fb/forms/GoogleOpenHouseDecember2011/ . To wszystko! Liczba miejsc jest ograniczona lecz Google obiecuje, że kolejne tego typu spotkanie odbędzie się w najbliższym czasie. Adres: Biuro Google Kraków, Rynek Główny 12, II piętro.

Komentarze (16)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
to niech szukają na http://sexRomance.eu one najlepiej kodują
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
wszystko w imię poprawności politycznej - będą zatrudniać idiotki, które ledwo potrafią obsłużyć nasza klasę żeby tylko feministki nie oskarżyły ich o seksizm...paranoja....
Odpowiedz
3
undefined 02.09.2013 Zgłoś
Bardzo ciekawa opinia. Nie mogę powstrzymać się od pozdrowienia autora. Studentka Informatyki.
Odpowiedz
7
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Joanno nawet jak dostaniesz pracę jako informatyk to i tak każdy powie, że to przez poprawność polityczną i akcje podobne do tej - tak samo jak kobiety w radzie nadzorczej - są tam tylko dla parytetu
Odpowiedz
0
undefined 02.09.2013 Zgłoś
Na czym polega więc wyższość mężczyzn nad kobietami w tej dziedzinie, zakładając, że przygotowanie do pracy w przypadku obu zainteresowanych jest podobne? Czy przypadkiem mówiąc o zawodach męskich nie przenosimy się do czasów rycerzy, kawalerzystów i garncarzy?
Odpowiedz
5
Gość 02.09.2013 Zgłoś
nie mówię tu o wyższości kogokolwiek - z rożnych powodów jest więcej mężczyzn niż kobiet w świecie zaawansowanych technologii - dlaczego google nie szuka programistów bez względu na płeć ? po co to idiotyczne halo, że będą szukać programistów - niech programistami zostaną ci, którzy się do tego nadają - tak samo w polityce tak samo w radach nadzorczych - po co te idiotyczne parytety ?
Odpowiedz
0
jasju 02.09.2013 Zgłoś
do kopalni baby, do kopalni, chcialy rownouprawnienia to daje, do kopalni!!!
Odpowiedz
0
Adam 02.09.2013 Zgłoś
Odnoszę wrażenie że 3/7 tutejszych opinii to jacyś zakompleksieni ludzie, którzy nie rozumieją nowoczesnego rynku. Artykuł ma niefortunny tytuł. Google zaprasza wszystkich, bez akcentu na kobiety. Miałem do czynienia z ich procedurami i słowo, że nie ma mowy o komunikacie "Zapraszamy także kobiety". Oni na prawdę zapewniają równość, dlatego w CV do Google nie pisze się swojego wieku, płci, orientacji, ani tego czy ma się dzieci. Narodowość także nie może znaleźć się w Google CV. Wytyczne rekrutacyjne są na stronie jobs.google.com.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Joanna napisz penisem "using namespace std" na klawiaturze to pogadamy...i jesteś za ładna na pania informatyk.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
mission possible, a wszystko przez brak precyzji ;)
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Google na pewno wymaga pisania penisem :) Faceci informatycy chyba poczuli się zagrożeni i dlatego tak się rzucają z tymi kopalniami, feministkami i idiotkami. Pracę dostaną najlepsi, jak zawsze.
Odpowiedz
4
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Raczej Facetom informatykom brakuje czegoś na rozerwanie się w wolnym czasie, wiec pomyśleli o kobietkach ;) zaspokojeni będą wydajniejsi w pracy i na pewno wzrośnie kreatywność :p
Odpowiedz
0
Magda 02.09.2013 Zgłoś
a w kopalni kobitki już są!
Odpowiedz
0
Kacper 02.09.2013 Zgłoś
Zestawiając cechy mężczyzn i kobiet które są niezbędne w danej dziedzinie powiem tylko tyle, kobiety nie posiadają aż tak rozwiniętych zdolności analitycznych niż mężczyźni, one bardziej wykazują sie zdolnościami interpersonalnymi czy też większą inteligencją emojonalą. Taka jest natura a z naturą się nie dyskutuje tak samo jak z faktem jaką mamy płeć. - Moja wypowiedz nie miała na celu w żaden sposób umniejszyć kobietom załóg, wyraziłem tylko opinie z naukowego pkt. widzenia . Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Joanna napisz penisem "using namespace std" na klawiaturze to pogadamy...i jesteś za ładna na pania informatyk. ehh... a może uważasz jeszcze że string przechowuje 255 znaków :D (przeciętni kretyni nie dodają null'a), a za takiego Cię uważam przez Twoją wypowiedź. Mamy XXI wiek. Kobiety nie zajmują się domem tak jak kiedyś, powoli wszystko się wyrównuje, a te szowinistyczne podejście to tylko i wyłącznie kwestia wychowania.... ja też zostałem wychowany na takim schemacie rodziny... ale swój rozum też przydałoby się mieć. uczeń 4 klasy technikum informatycznego specjalizacja aplikacje internetowe..... tak dowiem się pewnie, że gówno jeszcze o tym wiem bo "ZOBACZYSZ NA STUDIACH".... Ale wiem ile sam się nauczyłem i co potrafię zrobić :P A od dziewczyn informatyków można wymagać tego samego co od facetów.
Odpowiedz
0
Gość 05.12.2015 Zgłoś
rj2kkN <a href="http://hxguwnwcyqpw.com/">hxguwnwcyqpw</a>, [url=http://wphodazuovsz.com/]wphodazuovsz[/url], [link=http://tzvidxpftxow.com/]tzvidxpftxow[/link], http://bnjyjwzxtcch.com/
Odpowiedz
0