Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Fałszywy policjant okradł studentów

Fałszywy policjant okradł studentów
Dwóch bogu ducha winnych studentów z Lublina padło ofiarą bandyty, który udając policjanta wtargnął do ich mieszkania. Mężczyzna sterroryzował żaków plastikowym pistoletem i kajdankami. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 22.30. Do mieszkania na osiedlu LSM wtargnął mężczyzna podający się za policjanta. Zapewniał mieszkających tam studentów, że w jednym z mieszkań, znaleziono narkotyki. Mimo, że nie był ubrany w mundur, ani nie posiadał legitymacji przekonał ich, że musi natychmiast przeszukać mieszkanie - informuje "Gazeta". Fałszywy policjant zażądał od studentów wydania dowodów osobistych i telefonów komórkowych. Kiedy ci wręczyli mu dokumenty i komórki, mężczyzna wyszedł na chwilę z mieszkania. Na tym się jednak nie skończyło, bo po powrocie bandyta był jeszcze bardziej agresywny. Wyjął przedmiot przypominający pistolet i kazał studentom położyć się na podłogę. Na łóżko rzucił woreczek z białym proszkiem. - Już się nie wywiniecie. Wkopaliście się - krzyczał. Później przestępca udawał, że wzywa radiowóz przez telefon komórkowy. Następnie zaproponował studentom, że odwoła akcję, jeśli ci zapłacą mu 500 złotych. Kiedy okazało się, że żacy nie mają przy sobie pieniędzy, bandzior zabrał ich karty bankomatowe, telefony i laptopy. Złodziejski łup wyceniono na 3,5 tys. zł. Po całym zajściu okradzeni studenci natychmiast zawiadomili "prawdziwą" policję. Funkcjonariuszom udało się schwytać "kreatywnego" 18-latka. Grozi mu do 15 lat więzienia.
Źródło: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,9875928,_Policjant__s...

Komentarze (14)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
hahahahah
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Ciężko sytuację zlajkować.
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
rozumie starsza pania, ale studentów masakra hahaha
Odpowiedz
3
Gość 02.09.2013 Zgłoś
tak potwornie wredni mogą być tylko fałszywi policjanci, ale tacy hop siup do przodu studeńci dali ciała gdzie te matoły się uczyły w Pacanowie ?
Odpowiedz
1
elmo 02.09.2013 Zgłoś
po 1 pies nie ma prawa wejść komukolwiek do domu bez nakazu, po drugie jeśliby wszedł bym go tam zamknął i wezwał 2 patrol żeby go zabrali po 3 co to musiały być za ci*** że dali się wrobić jakiemuś szczawikowi...
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Do Elmo, Mają prawo wejść bez nakazu za okazaniem legitymacji w nagłych sprawach za duzo na oglądałes sie filmów sensacyjnych z USA
Odpowiedz
2
Gość 02.09.2013 Zgłoś
NIE MAJA PRAWA wejsc bez nakazu , mozna im nawet w leb strzelic za to
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
po mnie jak wpadła psiarnia to zanim cokolwiek z nimi zagadałem to najpierw żeby pokazali nakaz, a dopiero potem w nogi !!! :D
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Studenci najwieksi kretyni i debile
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Nagrali sprawę żeby bank im zwrócił kasę , którą wypłacił ich kolega. Jak się chce pić to wymyślają.
Odpowiedz
1
Gość 02.09.2013 Zgłoś
trzeba umieć sobie jakoś radzić w życiu:) Brawa za pomysłowość i kreatywność xD
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
co jak co ale gosc mial jaja
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
polska policja to chamy, debile i skur*ysyny.
Odpowiedz