Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Fajne studia o Internecie

Fajne studia o Internecie
Uniwersytet Rzeszowski uruchamia unikatowe w skali kraju studia podyplomowe o Internecie w aspekcie socjologicznym. Jeżeli Internet to twoje naturalne środowisko i lubisz obserwować zachowania userów rzeszowska podypolmówka – Socjologia Internetu i Nowych Mediów – to coś dla Ciebie. Te interdyscyplinarne studia mają za zadanie wykształcenie specjalistów przygotowujących analizy i raporty badawcze na potrzeby podmiotów funkcjonujących w internecie oraz nowych mediów, a także producentów treści mediów cyfrowych, w szczególności internetu. Słuchacze w ciągu dwóch semestrów zgłębią zagadnienia z zakresu metod i technik badań w internecie, tworzenia i zarządzania informacją w sieci, analizy zachowań konsumentów nowych mediów, projektowania form multimedialnych, graficznych i reklamowych, psychologicznych aspektów komunikacji na linii klient – wykonawca, public relations oraz prawa internetu. Całość kończy praca dyplomowa, która tworzona będzie w 3-5 osobowych grupach. Będzie nią raport końcowy z przeprowadzonego badania ewaluacyjnego lub projekt kampanii internetowej. Opłata za semestr wynosi 1750 złotych. Zapisy na studia będą trwały od początku do końca września. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://podyplomowe.zszt.rzeszow.pl Źródło: Uniwersytet Rzeszowski
Źródło: http://podyplomowe.zszt.rzeszow.pl

Komentarze (6)

Gość 02.09.2013 Zgłoś
A kto by chciał pójść na taki nic nie warty chłam?
Odpowiedz
0
prześmiewca 02.09.2013 Zgłoś
Ale wazelina w tej reklamie. Chcą znaleźć frajera i ograbić go na ponad 3 kafle za nic nie warty papier. Widać, że uczelniom grunt pali się pod nogami z powodu niżu.
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
masakra trzeba byc debilem aby isc na 99% studiow podyplomowych oferowanych w Polsce
Odpowiedz
0
Gość 06.09.2014 Zgłoś
Polecałbym poszukać jakcihś książek np. o wzorcach projektowych, etc. PHP to brudny język, łatwo w nim narobić potworkf3w szczegf3lnie na początku przygody. Dobrą pozycją jest też Czysty kod książka uniwersalna, jeśli chodzi o platformę, a dużo ważnych rzeczy można z niej wynieść.Vademecum to chyba podstawa, jeśli chodzi o składnię czy stawianie pierwszych krokf3w, ale brakuje mi tam pragmatycznego podejścia do etapu projektowania aplikacji MVC, etc. Sam uczyłem się chyba na wydaniu II, więc nie wiem, jak obecnie wygląda ta książka, ale domyślam się, że tak daleko idących zmian w niej nie naniesiono .
Odpowiedz
0
Gość 08.09.2014 Zgłoś
Ja myślę że wszystkie powyższe prjelkcee (wypowiedzi) są bardzo edukacyjne, zarf3wno forma rządzenia poprzez demokrację społeczną, podyplomowe kształcenie w kierunku większej wrażliwości społeczeństwa jak i nadmierna rola pieniądza w obecnym świecie harmonijnie ze sobą się łączą, nawzajem uzupełniając.Znana nam cywilizacja ulega bardzo szybkiemu procesowi zmian społeczno-ekonomicznych, w ktf3rych już nie długo zabraknie miejsca na takie zjawiska jak obłuda polityczna, niesprawiedliwość społeczna, czy uzależnienie naszych decyzji życiowych od stanu konta lub grubości portfela ,właśnie takie imprezy, jak harmonia kosmosu, są jednocześnie symptomem i paliwem nadchodzących zmian, jestem święcie przekonany iż stoimy obecnie u progu największych w historii ludzkości przemian w każdym aspekcie naszego życia.DziękujęPiotr http://sabbpxm.com [url
Odpowiedz
-10
Gość 10.09.2014 Zgłoś
Damian / Swietny blog! Dzieki za wszystkie notki, bo <a href="http://djaoititlrc.com">dosnkoale</a> wiem, jak czasochlonne jest prowadzenie stron. Tym razem jednak wysilek sie oplaca. Nie tylko ja bede tu teraz czesto zagladac.
Odpowiedz
0