Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Dziewczyny na Oktoberfest!

Dziewczyny na Oktoberfest! Przejdź do galerii

Na monachijskich łąkach w najlepsze trwają 180. dożynki chmielowe. Ten największy na świecie festyn ludowy odbywa się na przełomie września i października. Organizatorzy szacują, że tegoroczny Oktoberfest odwiedzi blisko sześć milionów gości z całego świata. W ubiegłym roku w chmielowych dożynkach uczestniczyło niemal siedem milionów gości, którzy wypili 7,5 mln litrowych kufli piwa i zjedli 70 tys. porcji golonki. Za kufel piwa sprzedawanego w litrowych Massach trzeba zapłacić w tym roku ponad 10 euro. Na pytanie, czy warto wydać ostatnie pieniądze żeby odwiedzić monachijskie łąki. Odpowiedź jest jedna. Oktoberfest to pozycja obowiązkowa każdego piwosza i konesera kobiecego piękna. Przed Wami dziewczyny i ich wyjątkowe atrybuty!

Komentarze (4807)

Gość 29.09.2013 Zgłoś
Wilcommen?Naucz sie kretynie pisac
Gość: ....kilka modelek przywiezione z Danii , robią za Niemki ....Wilcommen
Odpowiedz
1
Gość 26.09.2013 Zgłoś
Drobne sprostowanie. Koszta Massa, to 10,- juz z napiwkiem dla kelnerki. Pozdrawiam i dobrej zabawy zycze.
Odpowiedz
4
Gość 28.09.2013 Zgłoś
Cześć, jak ktoś będzie chciał oglądać dzisiaj ksw, i nie chce płacić za ppv, to macie tutaj linka do darmowej transmisji: hdstream24.com Stream będzie działał chwile przed rozpoczęciem ksw
Odpowiedz
3
Gość 28.09.2013 Zgłoś
ffsdfs
Odpowiedz
1
Gość 28.09.2013 Zgłoś
dfsdf
Odpowiedz
0
Gość 29.09.2013 Zgłoś
zadnej niemki nie widze
Odpowiedz
-1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
fantastic party
Odpowiedz
2
Gość 29.09.2013 Zgłoś
Pryszczate niemieckie cycki i szwabskie mordy, nie- dziękuję!
Odpowiedz
-12
Gość 29.09.2013 Zgłoś
super
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
wyglądają jakby szukały pały do possania.
Odpowiedz
-4
Gość 29.09.2013 Zgłoś
Tu Niemek raczej nie ma. Polskie Rosyjskie Ukraińskie Hinduskie dziewczyny.
Odpowiedz
20
Gość 29.09.2013 Zgłoś
Popieram, ze tu nie ma rodowitych niemek... znam tamte tereny i mogę gwarantować, ze rodowita niemka bez mieszanki to wygląda brzydziej niż ja... zresztą na kelnerki tam od lat nie bierze się niemek bo przyjezdni pouciekaliby, wiec nawet z komercyjnego punktu to na pewno nie niemki...
Odpowiedz
7
Gość 29.09.2013 Zgłoś
"Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu." Pozdrawiamy pomagamy.dbv.pl
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
....kilka modelek przywiezione z Danii , robią za Niemki ....Wilcommen
Odpowiedz
-2
Gość 29.09.2013 Zgłoś
jak by tam przyszly niemki jako kelnerki to sami niemcy by uciekli
Odpowiedz
-2
Gość 29.09.2013 Zgłoś
Ladne niemki?.ten kto to pial chyba nigdy nie przeszedl sie ulicami niemieckich miast. Male cycki i grube d*pska :)
Odpowiedz
-1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
przestań z tą anką.
Odpowiedz
0
Gość 29.09.2013 Zgłoś
Ich uroda i te wyraziste Aryjskie rysy twarz aż zwaliły mnie z nóg :D Tak chciałem napisać ALE.... spojrzałem na zdjęcia i oprócz paru "wisienek na torciku" zobaczyłem cały tabun szpetnych babochłopów wywalających swoje krowie cycki.
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
same cycki i to górna część dlaczego nic więcej nie pokazały
Odpowiedz
2
Gość 29.09.2013 Zgłoś
7 mln gości i 7, 5 mln kufli piwa? Szału nie bylo. A do tego 70 tys golonek ?
Odpowiedz