Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Damski bokser upokorzony przez uczennicę

Chłopak z poniższego filmu zapamięta ten dzień na długo. Rosyjski rozrabiaka zaczepiał kobietę. Ta długo nie mogła się uwolnić od jego łapsk. Z pomocą przyszła…uczennica. Zasadziła chuliganowi takiego kopniaka, że cwaniak miał duże problemy z wstaniem.

Te uderzenie na pewno awanturnika bolało, ale chyba mniej, niż niechciana sława, jaką zyskał na youtube. Filmik z mężczyzną dostającym kopa od dziewczyny obejrzało już tysiące internautów.

Chłopak może jednak tłumaczyć się, że dostał od zawodowca. Plotka bowiem głosi, że wymierzająca cios nogą jest lokalną mistrzynią w Taekwondo.

Komentarze (23)

Gość 22.09.2013 Zgłoś
0:10 - udało jej się uwolnić i idzie sobie jakby nigdy nic? ciekawe, ja bym spieprzała, a ona po prostu idzie spacerkiem...
Odpowiedz
1
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Kiedy ją uderzył? Skąd więc tytuł "damski bokser"? To była szarpanina. Duża różnica.
Odpowiedz
1
Gość 16.09.2013 Zgłoś
smierdzi
Odpowiedz
1
Gość 17.09.2013 Zgłoś
fake
Odpowiedz
1
Gość 17.09.2013 Zgłoś
Może ma konto w BPH ? Analfabeta.
Gość: kopniecie proste, zadane w podbrzusze, dla kogoś kto trenuje nic trudnego, ładna technika ale pytanie w jaki sposób to się nagrało z takiego konta????
Odpowiedz
2
Gość 17.09.2013 Zgłoś
Widzieliście te kopnięcia prosto w splot słoneczny koleś nie mógł złapać oddechu, gratuluje celności i ludzkiej postawy
Odpowiedz
0
Gość 21.09.2013 Zgłoś
Kiedyś się trochę bawiłem podobnym sportem. Widać że to nie jest takie sobie kopnięcie kogos spod budki z piwem. Dziewczyna coś trenuje aczy to taekwondo czy coś innego - nie ważne. A kolesiowi się należało. Naciągane? A kto by się podłożył żeby od takiej smarkuli dostać i żeby to potem ludzie na YouTube oglądali?
Odpowiedz
0
Gość 18.09.2013 Zgłoś
Fakt że gościowi się należało. Jednak to że to może być naciągane to sam fakt że ktoś to filmował z samochodu i nie reagował wogóle w tej sytuacji. Życie pisze scenaruisze i do takich sytuacji dochodzi często a nikt nie reaguje widząc takie sceny ... Resztę pozostawiam do rozważenia czy to było naciągane czy fakt ...
Odpowiedz
4
Gość 18.09.2013 Zgłoś
jeszcze nie dostał a juz klękał dobry pic
Odpowiedz
1
Gość 16.09.2013 Zgłoś
Moooocno naciągane!! :)
Odpowiedz
6
Gość 16.09.2013 Zgłoś
Słabe
Odpowiedz
-2
Gość 16.09.2013 Zgłoś
kopniecie proste, zadane w podbrzusze, dla kogoś kto trenuje nic trudnego, ładna technika ale pytanie w jaki sposób to się nagrało z takiego konta????
Odpowiedz
0
Gość 16.09.2013 Zgłoś
Mloda piczka szybka byla he he
Odpowiedz
0
Gość 16.09.2013 Zgłoś
ale lipa, jak polskie seriale....
Odpowiedz
-2
Gość 16.09.2013 Zgłoś
Aż się prosił o poprawkę.
Odpowiedz
0
Gość 17.09.2013 Zgłoś
jakby to byla mistrzyni tekwondo to on by juz nie zyl
Odpowiedz
-4
Gość 17.09.2013 Zgłoś
jakie podbrzusze? - właśnie się zastanawiam w co go kopnęła w ryj to nie bo za nisko noga ... w jajka? też nie bo za wysoko
Odpowiedz
-1
Gość 18.09.2013 Zgłoś
My widzieliśmy, że to było kopnięcie "Khalidov" prosto w dżondra.
Gość: Widzieliście te kopnięcia prosto w splot słoneczny koleś nie mógł złapać oddechu, gratuluje celności i ludzkiej postawy
Odpowiedz
2
Gość 18.09.2013 Zgłoś
To nie było kopnięcie proste, tylko z boku. Popatrz jak Kahalidov w niektórych walkach schodzi z linii ataku i kopie nogą w krocze przeciwnika.
Gość: kopniecie proste, zadane w podbrzusze, dla kogoś kto trenuje nic trudnego, ładna technika ale pytanie w jaki sposób to się nagrało z takiego konta????
Odpowiedz
1
Gość 18.09.2013 Zgłoś
śmierdzi, d*pku zazdroscisz, bo dziewczyna ma odwage.
Odpowiedz