Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Cheerleaderki czyli gorące dziewczyny od dopingu!

Cheerleaderki czyli gorące dziewczyny od dopingu! Przejdź do galerii

Co wiemy o sztuce kibicowania zwanej cheerleadingiem? Kiedy się zaczęła moda na kibicowanie? I kto był pierwszym człowiekiem prowadzącym doping. Tak bogatej historii zorganizowanego kibicowania nie ma żaden klub w Polsce!

Początki cheerleadingu datuje się na lata 80. XIX wieku, gdy na Princeton University okrzykami wspierano miejscowy zespół futbolu amerykańskiego. W roku 1894 absolwent Princeton Thomas Peebles wprowadził ideę zorganizowanego dopingowania do Uniwersytetu Minesoty.

W 1898 student Johnny Campbell zaczął dyrygować dopingiem stojąc przed kibicami. W ten sposób został pierwszym cheerleaderem. Choć obecnie szacuje się, że 97% osób zajmujących się cheerleadingiem w USA to kobiety, idea ta rozpoczęła się od zespołów męskich. Panie zaczęły brać udział w zorganizowanym dopingu w latach 20. XX wieku w związku z ograniczoną możliwością uprawiania odpowiednich dla nich sportów na uczelniach.

Poznajcie piękne, wysportowane i pełne wdzięku łaski od dopingu!

Komentarze (76)

Gość 15.09.2013 Zgłoś
amerykańskie konie
Odpowiedz
1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Strasznie wytapetowane amerykańskie blerwy z sztucznym uśmiechem
Odpowiedz
-4
Gość 15.09.2013 Zgłoś
co to jest akrakcja?
Gość: Połowa to deski, żadnych akrakcji.
Odpowiedz
-1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
r****ł by je wszystkie zycia brakło
Odpowiedz
10
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Stare jakieś...
Odpowiedz
-4
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Połowa to deski, żadnych akrakcji.
Odpowiedz
-15
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Potomkinie złodziei , prostytutek i syfilityków
Odpowiedz
0
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Nie da się oglądać, za dużo reklam.Żenada.
Odpowiedz
0
Gość 15.09.2013 Zgłoś
http://640tysdolarow.pl/mtw/
Odpowiedz
-10
Gość 15.09.2013 Zgłoś
pierdaczysz ... troche silikonow jest
Odpowiedz
-4
Gość 15.09.2013 Zgłoś
ten hiszpański adres mailowy jakiś podejrzany
Odpowiedz
-6
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Dziabnął bym wszystkie jak leci...
Odpowiedz
0
Gość 15.09.2013 Zgłoś
one ciebie nie za słaby jesteś...
Gość: r****ł by je wszystkie zycia brakło
Odpowiedz
-1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
szkoda ze one by cie nie ruszyły
Gość: Dziabnął bym wszystkie jak leci...
Odpowiedz
-1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
na pewno sa z siebie dumne . i ich rodzice tez
Odpowiedz
0
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Dlaczego musimy pracować po 8 godzin i do 67 roku życia jak w XVIII wieku?!??! Przecież wszystko jest zautomatyzowane więc ludzie powinni mieć krótszy czas pracy. Związki zawodowe jedyną ochroną przed kapitalistami-krwiopijcami. Popierajmy i zapisujmy się do związków.
Odpowiedz
-1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Cała ich masa na motherless.com.
Odpowiedz
1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Nie sikam w majty na ich widok.
Odpowiedz
1
Gość 15.09.2013 Zgłoś
Witam mam do zaoferowania ciekawy pomysł dla ludzi szukających zatrudnienia. Możesz zarabiać nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Dowiedz się więcej, skopiuj link: 1sl.pl/vv Powodzenia.
Odpowiedz