Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Cejrowski: Studenci to roszczeniowe lenie. Dałbym kopa w tyłek!

Wojciech Cejrowski był gościem „Odlotowych Wakacji” w centrum handlowym Plaza w Toruniu. Polski podróżnik w czasie spotkania wspominał swoje wyprawy, ale poświęcił też trochę czasu studentom. Poradził, jak zarobić 10 tys. dolarów i mieć półroczne wakacje. Powiedział również, czego zazdrości oraz co sądzi o współczesnych żakach? Posłuchajcie.

Komentarze (52277)

Gość 30.09.2013 Zgłoś
Ma rację :) ale tupet- prosić o sponsoring :D
Odpowiedz
1
Gość 30.09.2013 Zgłoś
NAWIEDZONY ZBOCZENIEC
Odpowiedz
0
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Cejrowski nie wkładaj wszystkich do jednego worka.
Odpowiedz
0
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Zważmy na to, że to były inne czasy i teraz w Szwecji za taką pracę nie zarobiłbyś wielu pieniędzy, a z pewnością nie na wakacje w Ameryce Południowej.
Gość: No, no 5000 tys $ za miesiąc za usuwanie odchodów. A za co w Polsce można dostać równowartość 5000$ ??
Odpowiedz
2
Gość 30.09.2013 Zgłoś
za to ty jesteś "pracowity", bosy spacerowiczu po dżungli...
Odpowiedz
1
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Lenistwo cech*je ludzi inteligentnych w przeciwieństwie do tego pracowitego buca.
Odpowiedz
-3
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Wymyśliłbym jakiś dobry kontrargument, ale mi się nie chce...
Odpowiedz
0
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Cejroswski studiował 20 lat zanim dostał magistra.Nadety glupek z Urugwaju.
Odpowiedz
-4
Gość 30.09.2013 Zgłoś
student?
Gość: Wymyśliłbym jakiś dobry kontrargument, ale mi się nie chce...
Odpowiedz
5
Gość 30.09.2013 Zgłoś
cejrowski ma problemy z tolerancjá...nie raz wyzucili go i musial dokonczyc ''dokument'' dajac kase za czytanie z kartki jest jak ten kraj ,niezle wypaczony jak na podroznika
Odpowiedz
-3
Gość 30.09.2013 Zgłoś
jak zwykle niewygodna prawda od Pana Wojtka
Odpowiedz
5
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Studenci to dziś "studenci", po (jak to ładnie na reklamach UMK w Toruniu ujęto) "Wyższej Szkoły Tego i Owego".. I jak mówił Pan Cejrowski w innym wywiadzie - potrzebujemy dobrych techników i ślusarzy po zawodówkach, a nie magistrów czy bakałarzy, dla których oferowane są "etaty" przy sprzedaży pakietu "internet+telefon". Szkoda jest tych ludzi, bo to zmarnowane talenty w większości (i piszę to bez ironii!!)
Odpowiedz
4
Gość 13.10.2013 Zgłoś
wyraźnie mówi gdzie, kraj i miejscowość... ale to były inne lata... nie XXI w
Gość: Gdzie tyle płaca za wynoszenie końskiego g***a ?!
Odpowiedz
1
Gość 13.10.2013 Zgłoś
demokracja jest cool, ale nie w tym durnym kraju, jakim jest Szuflandia...
Odpowiedz
0
Gość 13.10.2013 Zgłoś
bo zna życie debilu.. kup "se" słownik Wyrazów obcych Kopalińskiego i przeczytaj od A do Z i potem idź na ulicę i pytaj młodych co to np. neologizm i kto pierwszy w Polsce go zastosował i gdzie....
Gość: Z roku na rok większy debilizm się szerzy - nie z winy studentów- to wina programu szkolnictwa- nasi politycy po prostu nie chcą inteligentnego narodu, jeszcze wszyscy by poszli z torbami. a tak wszyscy są studentami, wszyscy są szczęśliwi, ale to fakt, ludzie kiedys nie w liceach a w podstawówkach mieli większą wiedzę niz studenci dzisiaj, taka przykra prawda.
Odpowiedz
-1
Gość 13.10.2013 Zgłoś
dzięki debi*owi (debiutantowi) ministrowi oświaty giertychowi i inteligencji rządzących.. kiedys przepisy konsultował profesor danej dziedziny, teraz p(oseł).. "z tego co go boli"... czyli ktoś posiadający niesamowitą wiedzę w danej dziedzinie
Gość: Z roku na rok większy debilizm się szerzy - nie z winy studentów- to wina programu szkolnictwa- nasi politycy po prostu nie chcą inteligentnego narodu, jeszcze wszyscy by poszli z torbami. a tak wszyscy są studentami, wszyscy są szczęśliwi, ale to fakt, ludzie kiedys nie w liceach a w podstawówkach mieli większą wiedzę niz studenci dzisiaj, taka przykra prawda.
Odpowiedz
0
Gość 13.10.2013 Zgłoś
mutanci kontynuują przetrwanie gatunku...
Gość: Cóż to za prawda. Temat żeby zaistnieć.Prawda to jest taka że dzięki szczepionkom skończyły się epidemie. Dzięki temu możecie podważać ich skuteczność. Paru niezaszczepionym sztukom się uda, tylko dlatego że reszta to robi. Jak wszyscy pójdą w wasze ślady to znów zacznie się Sajgon i na kogo wtedy zwalicie winę. Na Tuska on jest przyczyną nieszczęść polaków czy szczepionka jest czy jej nie ma.
Odpowiedz
0
Gość 17.10.2013 Zgłoś
Na pewno nie wszyscy.. ja się zaliczam raczej do tych pracowitszych studentów, uczę się wieczorowo, w dzień dorabiam, a w weekendy uczę się jeszcze w Progresie na aranżacji wnętrz. Nie wydaje mi się żebym była leniwa...
Odpowiedz
0
Gość 23.06.2015 Zgłoś
Does your blog have a contact page? I'm having trouble locating it but, I'd like to send you an e-mail. I've got some creative ideas for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it grow over time. [url=http://www.cutthemutt.co.uk/images/config.php?Gracieux-Bleu-t-1003_25261.html]Big Enregistrer Bleu[/url]
Odpowiedz
0
Gość 12.11.2013 Zgłoś
No to prawda, że niektórzy są leniwi, ale niektórzy profesorowie sobie nie pozwalają na niską frekwencję na zajęciach. Miałam takiego profesora na studiach i teraz mam takich nauczycieli w Progresie. Niby szkoła policealna, a obecność sprawdzają na każdych zajęciach, trzeba normalnie chodzić, robić zadania i się uczyć, nie ma to tamto. A jak Ci się nie chce uczyć to po prostu się nie zapisuj na zajęcia czy na studia, proste!
Odpowiedz