Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Cejrowski: Studenci to roszczeniowe lenie. Dałbym kopa w tyłek!

Wojciech Cejrowski był gościem „Odlotowych Wakacji” w centrum handlowym Plaza w Toruniu. Polski podróżnik w czasie spotkania wspominał swoje wyprawy, ale poświęcił też trochę czasu studentom. Poradził, jak zarobić 10 tys. dolarów i mieć półroczne wakacje. Powiedział również, czego zazdrości oraz co sądzi o współczesnych żakach? Posłuchajcie.

Komentarze (53370)

Gość 30.09.2013 Zgłoś
Prawda w oczy kole co?
Gość: Ja Tobie też dałbym kopa w tyłek ale kilka razy, za bzdury które wygaduje, za ciągłe wychwalanie się jakim to Jest katolikiem , za chamstwo i bute jaką przedstawia itp. Burak zawsze zostanie burakiem
Odpowiedz
6
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Studia dziś wyglądają jak wyglądają, za to można podziękować rządzącym, ale cejrowski niech zacznie od siebie. Co by wykładał na studia- jak bić niewiernych?
Odpowiedz
-13
Gość 18.11.2014 Zgłoś
I can't stand football <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/personal-loans/#ordinal ">loans manufactured homes</a> "They must also vote to replace the entire board and the CEOthrough a proxy contest at a subsequent annual meeting, and eventhen may end up with cash and equity if the envisioned selftender is oversubscribed," ISS said.
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
tak,to prawda!ja mam podobne doświadczenia,ale cejrowski wykładowcą?nie ma stopnia naukowego,ledwo skończył studia i to jakos niedawno zdobył magistra
Odpowiedz
3
Gość 30.09.2013 Zgłoś
wykladowca moze byc ten kto ma cos do powiedzenia a nie ten kto od tatusia profesora dyplomy dostaje .Cejrowski ma duzo do powiedzenia i to o sprawach interesujacych normalnych ludzi a nie jakies popluczyny po niedorobionych medialnych gwiazdach
Odpowiedz
32
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Panie Cejrowski, prosze sie tylko niczego nie bac i przec do przodu ,Pana odwaga dodaje mi sil i wiary ze mozna pubicznie w naszym skolonializowanym kraju mowic krnabna dla tych obojniakow co u wladz siedia prawde
Odpowiedz
15
Gość 30.09.2013 Zgłoś
student dzisiaj to wiedza ze szkoly sredniej za komuny...,a kiedys nie bylo neta,kompow,programow od ,,bykow,, w pisaniu itd. ,tylko ksiazki,ksiazki i sleczenie godzinami w czytelniach i bibliotekach !!!!!!!!!!!! brawa panie cejrowski !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
28
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Ma Pan rację!
Odpowiedz
25
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Lenie? Ja będąc na studiach dziennych zapieprzałam jeszcze w prawie pełnym wymiarze w pracy. Up yours Mr. Cejrowski!
Odpowiedz
-3
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Ma trochę racji
Odpowiedz
9
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Na pewno Cejrowski ma więcej do powiedzenia niżeli córunia tuska, która prowadziła wykład. ;]
Gość: wykladowca moze byc ten kto ma cos do powiedzenia a nie ten kto od tatusia profesora dyplomy dostaje .Cejrowski ma duzo do powiedzenia i to o sprawach interesujacych normalnych ludzi a nie jakies popluczyny po niedorobionych medialnych gwiazdach
Odpowiedz
9
Gość 30.09.2013 Zgłoś
ogólnikowo powiedział, większość studiów fakt faktem jest to jakiś żart ale są kierunki które wymagają trochę roboty i są też studenci pracowici dużo zależy od kierunku, osoby oraz czy nie trafi się na jakiegoś powalonego egzaminatora
Odpowiedz
11
Gość 30.09.2013 Zgłoś
szkoła/studia wyjazdowe poza domem w erze internetu teleszkoły telepracy =przestarzały zabobon strata czasu i pieniędzy można mieć szybszy dostęp do laptop z internetem kosztuje 1000 zł starczy na kilka lat wychodzi taniej niż komplet książek co rok za ponad 500 zł totalitaryzmy religijne, kapitalizm i komunizm zabiera dzieci rodzicom by prać im mózgi w szkole tv modami oduczać samodzielnego myślenia nie ma "bezpłatnych" szkół i szpitali:( wolisz być szefem=klientem czy petentem?
Odpowiedz
-7
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Nocami dorabiałaś kiedy miałaś czas na naukę dnia by ci brakło panienko
Gość: Lenie? Ja będąc na studiach dziennych zapieprzałam jeszcze w prawie pełnym wymiarze w pracy. Up yours Mr. Cejrowski!
Odpowiedz
3
Gość 30.09.2013 Zgłoś
święte słowa !!!
Odpowiedz
2
Gość 30.09.2013 Zgłoś
No ale miał chociaż odwagę powiedzieć parę słów prawdy o szczepieniach które są bardzo niebezpieczne dla dzieci. O tym nikt inny nie chce głośno mówić bo się ludzie boja...
Gość: Dziś oglądałam Dzień dobry tvn. Nie popisał się. Program dotyczył szczepionek, na pytanie co się stało że zainteresował się tym tematem odpowiedział wymijająco. Wiem z dobrego źródła że ma małe dziecko z obrończynią rodziny i to nawet bez ślubu, toż to skandal i hańba.Hipokryzja się kłania. Moralizuje innych a sam się nie stosuje do nakazów kościoła, dotyczy to też jego wybranki serca.
Odpowiedz
2
Gość 30.09.2013 Zgłoś
A czy on skończył jakieś studia? Tylko rozpoczynał.
Odpowiedz
-4
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Cóż to za prawda. Temat żeby zaistnieć.Prawda to jest taka że dzięki szczepionkom skończyły się epidemie. Dzięki temu możecie podważać ich skuteczność. Paru niezaszczepionym sztukom się uda, tylko dlatego że reszta to robi. Jak wszyscy pójdą w wasze ślady to znów zacznie się Sajgon i na kogo wtedy zwalicie winę. Na Tuska on jest przyczyną nieszczęść polaków czy szczepionka jest czy jej nie ma.
Gość: No ale miał chociaż odwagę powiedzieć parę słów prawdy o szczepieniach które są bardzo niebezpieczne dla dzieci. O tym nikt inny nie chce głośno mówić bo się ludzie boja...
Odpowiedz
-4
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Tak, na prawdę? A skąd wiesz?
Gość: student dzisiaj to wiedza ze szkoly sredniej za komuny...,a kiedys nie bylo neta,kompow,programow od ,,bykow,, w pisaniu itd. ,tylko ksiazki,ksiazki i sleczenie godzinami w czytelniach i bibliotekach !!!!!!!!!!!! brawa panie cejrowski !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2
Gość 30.09.2013 Zgłoś
Za to za komuny był WUML i gromada docentów marcowych (bardzo wybitny "poziom" inteligencki), a w społeczeństwie było jeszcze więcej tłumoków niż jest ich dziś. Tyle, że dzisiejszych tłumoków można byle komórką nagrać i odtwarzać do woli, a dawniej nagrania takie cenzurowano. Ot i cała filozofia. Więc po co to pier...lić głupoty? Od tysięcy lat było tak, że te starsze pokolenia wyzywały młodszych od leni, głupców itp., natomiast samych siebie zawsze przedstawiały w najwyższej glorii i mądrości. Tylko problem polega na tym, że zawsze było i jest na odwrót. I nic oraz nikt tego nie zmieni, ani nie podważy choćby nie wiem jakich argumentów używał.
Gość: student dzisiaj to wiedza ze szkoly sredniej za komuny...,a kiedys nie bylo neta,kompow,programow od ,,bykow,, w pisaniu itd. ,tylko ksiazki,ksiazki i sleczenie godzinami w czytelniach i bibliotekach !!!!!!!!!!!! brawa panie cejrowski !!!!!!!!!!!
Odpowiedz