Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

Będą zarabiać miliony

Będą zarabiać miliony

Za dziesięć lat będą milionerami. I ludźmi wpływowymi, znanymi na świecie. Kto taki? Najlepsi z najlepszych, finaliści olimpiad z przedmiotów ścisłych i wybitne matematyczne jednostki.

Na Uniwersytecie Wrocławskim startują Indywidualne Studia Matematyczno-Informatyczne – zdaniem ekspertów będzie to kuźnia przyszłych elit. Na wyjątkowe studia uruchomione w ramach Instytutu Matematyki zostanie przyjętych zaledwie 15 żaków. Kandydaci zostaną starannie wyselekcjonowani  i poddani specjalnemu procesowi rekrutacji.

Jak zaznacza prof. Leszek Pacholski szef instytutu - pod uwagę będą brani tylko laureaci olimpiad z przedmiotów ścisłych. Nie szukamy kandydatów na zwykłych programistów, tylko ludzi, którzy w przyszłości będą prezesami, szefami firm, profesorami na prestiżowych uczelniach, innowatorami – zaznacza profesor.

Wartością dodaną do elitarnej szkoły dla najlepszych mają być jej absolwenci, którzy z czasem przejmą rolę mentorów i pomogą uzdolnionym studentom zaplanować dalej karierę.

Czekamy z niecierpliwością na pierwszych absolwentów wrocławskich kuźni talentów.

Źródło: http://www.uni.wroc.pl/wiadomo%C5%9Bci/rekrutacja-isim/elita...

Komentarze (6)

Gość 11.09.2013 Zgłoś
Wstrząsające proroctwo dla USA! http://www.youtube.com/watch?v=xENPAEzAVnA
Odpowiedz
0
Gość 02.09.2013 Zgłoś
Ludzie, opamiętajcie się!!! Odstąpcie od grzechu. Zwróćcie się ku Bogu póki macie na to jeszcze czas! Nie zawsze będziecie młodzi, piękni, zdrowi. Pomyślcie, co się z wami stanie, gdy to wszystko stracicie? Zapomnieliście o Bogu, ale On o was nie zapomniał. Ponowne przyjście naszego Pana - Jezusa Chrystusa jest coraz bliżej. Nawróćcie się dla własnego dobra. http://www.swietlistedusze.pl http://www.youtube.com/watch?v=...
Odpowiedz
0
dzona 02.09.2013 Zgłoś
łał ale jaja czemu dzisiejsza elita finansowa/biznesowa Świata nie miała nigdy nic wspólnego z olimpiadami matematycznymi? kto ci autorze newsa tak nawalił do głowy że wykształcenie ma cokolwiek wspólnego z tym kim będziesz za X lat?
Odpowiedz
0
Gość 05.10.2013 Zgłoś
Ef6IXe <a href="http://xzduvrkgtlin.com/">xzduvrkgtlin</a>, [url=http://jywxxtrafwmq.com/]jywxxtrafwmq[/url], [link=http://pgzxbsoebvth.com/]pgzxbsoebvth[/link], http://oxyjqwymutak.com/
Odpowiedz
0
Gość 26.11.2014 Zgłoś
"Goście", nie wiem czego się nażarliście te 2 m-ce temu, ale musiało być grubo :D A może się mylę? Dzona, a skąd wiesz ?
Odpowiedz
0
Gość 26.12.2016 Zgłoś
Mighty useful. Make no mistake, I appriceate it.
Odpowiedz
-10