Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

ABS - magiczne brzuszki dziewczyn!

ABS - magiczne brzuszki dziewczyn! Przejdź do galerii

Zastanawiacie się jak one to robią? Godziny spędzone na siłowni, dieta i kontrolowanie wagi? Nic bardziej mylnego! Kluczem jest systematyczność. ABS to bardzo rozbudowany trening mięśni brzucha stworzony na Uniwersytecie Stanforda. Jego autorzy zapewniają, że 95% osób trenujących ABS widzi zauważalne postępu już w ciągu pierwszych dwóch tygodni! Uwaga wystarczy 6 minutowy trening, cztery razy w tygodniu żeby cieszyć się mięśniami brzucha, jak u naszych bohaterek. Zaczynamy poranne ćwiczenia!

Komentarze (14)

Gość 25.09.2013 Zgłoś
zgadzam się :)
Odpowiedz
-1
Gość 25.09.2013 Zgłoś
Kto to pisał? A jakie to ćwiczenia to już zapomniał napisać?
Odpowiedz
8
Gość 29.09.2013 Zgłoś
To widzę, że w ogóle się nie znasz na diecie i ćwiczeniach (w skrócie kulturystyce) :)
Gość: Nieprawda !!!! Ja ćwiczę 3 miesiące codziennie po 40 minut,w tym 10 minut ABS, ograniczyłam jedzenie ale jem wszystko i jaj na razie nic nie widzę. Na pewno jakbym ze swojego jadłospisu wyrzuciła ciastka,makaron i jedzenie po 18.00 mogłaby się pochwalić ładnym brzuszkiem ....
Odpowiedz
0
Gość 26.09.2013 Zgłoś
Nieprawda !!!! Ja ćwiczę 3 miesiące codziennie po 40 minut,w tym 10 minut ABS, ograniczyłam jedzenie ale jem wszystko i jaj na razie nic nie widzę. Na pewno jakbym ze swojego jadłospisu wyrzuciła ciastka,makaron i jedzenie po 18.00 mogłaby się pochwalić ładnym brzuszkiem ....
Odpowiedz
3
Gość 26.09.2013 Zgłoś
Kobiety i mięśnie ??? BŁEEEEEE !
Odpowiedz
0
Gość 27.09.2013 Zgłoś
ciekawe jak ich brzuchy beda wygladac po ciazy:)
Odpowiedz
-4
Gość 29.09.2013 Zgłoś
masz kompleksy nawet przed ciążą to się czepiasz. Po ciąży nie ma mądrej
Gość: ciekawe jak ich brzuchy beda wygladac po ciazy:)
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
a dlaczego niby, nie?? delikatne umięśnienie jeszcze żadnej kobiecie nie zaszkodziło a wręcz przeciwnie :)
Gość: Kobiety i mięśnie ??? BŁEEEEEE !
Odpowiedz
1
Gość 29.09.2013 Zgłoś
6 minutowy trening brzucha moze i wystarczy ale bez odpowiedniego odzywiania się nie obejdzie
Odpowiedz
0
Gość 29.09.2013 Zgłoś
niektore sa po retuszu...:)
Odpowiedz
0
Gość 30.09.2013 Zgłoś
W mniej więcej 6 tygodni identycznie. Mocne mięśnie brzucha przed ciążą powodują, że brzuch nie jest ogromny i późno go widać. Przynajmniej ja tak miałam. Po ciąży wróciłam do ćwiczeń po 2 tygodniach (wiadomo, po cesarce później) i po ok. 1,5 miesiąca było praktycznie tak samo, jak przed ciążą (różnica w napięciu skóry utrzymywała się ok. 3 miesiące plus linea negra, która schodziła ok. pół roku). Ale wiadomo, to wszystko jest sprawą indywidualną.
Gość: ciekawe jak ich brzuchy beda wygladac po ciazy:)
Odpowiedz
0
Gość 01.10.2013 Zgłoś
mam telefon na przekierowaniu,nie dzwoń
Odpowiedz
0
Gość 01.10.2013 Zgłoś
niema cycków to brzuch ćwiczy
Odpowiedz
0
Gość 06.11.2013 Zgłoś
ćwiczenia ABS sześciopak
Gość: Kto to pisał? A jakie to ćwiczenia to już zapomniał napisać?
Odpowiedz