Studenckie życie jest OK! donosystudenckie@uniface.pl

100 facetów w miesiąc! Studentki dorabiają na studiach

100 facetów w miesiąc! Studentki dorabiają na studiach

Z prostytucji utrzymuje się obecnie około 150 tys. dziewczyn w Polsce - tak szacuje profesor Mariusz Jędrzejko z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ludzie z branży mówią: jeszcze więcej!

A lle zarabia polska prostytutka? Stawki postanowiła zdradzić Ewa Egejska. Dziś to pani informatyk, ale w wieku maturalnym zaczęła pracę w jednej z agencji. Wspomina, że za pierwszy dzień pracy dostała 410 zł. Następnego było już dużo lepiej. Miała siedmiu klientów, a zysk wyniósł 1,5 tysiąca.

Egejska wylicza, że dziewczyna, która zaczyna dopiero pracę – da radę obsłużyć w pierwszym miesiącu setkę facetów. Twierdzi, że stawki w przeciętnej agencji wahają się w granicach 120 - 200 zł za godzinę, ale połowa trafia do szefa. Nie jest jednak tak źle, bo dziewczyna może dostać jeszcze dodatkową kasę od klienta za tzw. inne usługi.

Zaciekawiły was wyliczenia? Chcecie więcej? Ciekawskim polecamy zaopatrzenie się w książkę „Czarodziejki.com”. Tam pani Ewa opisuje szerzej doświadczenia swoje i koleżanek. Miłej lektury

Źródło: http://spoleczenstwo.newsweek.pl/w-najnowszym--newsweeku---i...

Komentarze (70)

csdfc 29.08.2013 Zgłoś
Uwaga!!! Nadchodzi zagłada atomowa USA i Londynu!!! youtube.com/watch?v=VSsDvSYp-Hs
Odpowiedz
0
Gość 31.08.2013 Zgłoś
Od dawna wiem, że w taki sposób robią studia a nie tylko na nie zarabiają. Baby to k... i nikt mojego zdania nie zmieni. Czasem zdarzają się wyjątkie, ale trafić na nie to problem.
Odpowiedz
37
Gość 03.09.2013 Zgłoś
brawo polska
Odpowiedz
-2
Gość 03.09.2013 Zgłoś
Pierdoły. stawki w agencjach to 100 zł, od 10 lat te same, dziewczyny biorą po 50 zł za oral bez gumy, 50 zł za anal, a klientów w agencji mają może 1 - 2 dziennie, jak dobrze pójdzie, bo przecież jest kilka dziewczyn. Wkur... mnie pisanie durnych artykułów ile to się zarabia, ile to studentek pracuje. Przez 10 lat nie wiem czy spotkałem może dwie, ale nie mam pewności, jedna chyba - z tego co mówiła - skończyła farmację, ale chyba licencjat, skoro miała 22 lata, czy 23. raport policji jest bezwzględny: ogromna cześć tych dziewczyn jest po zawodówkach, czasem po liceum, niekiedy bez matur. I potwierdzam to, naprawdę wiem dużo o tym z własnych doświadczeń. To cholernie ciężki kawałek chleba. 100 klientów tygodniowo ? Co za stek bzdur. Co roku o tej porze takie artykuły są, nieprawdziwe, dane wyssane z palca. Profesor jak badął ilość ? A "l
Odpowiedz
60
Gość 03.09.2013 Zgłoś
Profesor jak badał ilość ? A "ludzie z branży" ? Co, dzwonili po agencjach a tam im opowiadali jak to działa itd. ? Profesorek nie ruszył się zza biurka. Ja zbierałem doświadczenia 10 lat. Byłem i jestem sam, tak wyszło. Nie jestem z tego dumny ale nie wyobrażam sobie wchodzić z kimś w związek dla seksu tylko. Tak samo nie jest prawdą to co się pisze o prostytutkach, o ich podejściu. To są też ludzie, mają uczucia, są bardzo wyczulone i spostrzegawcze jak się je traktuje. Traktowane jak przedmiot oddają to samo, traktowane jak księżniczki rewanżują się tym samym, proponując, że zrobią ZA DARMO coś, czego nie robią za dopłatą. To tyle z pierwszej ręki. czytajcie dalej profesorka seksuologa i dziennikarzynę, który z brudnego palca wyssał pierdoły.
Odpowiedz
23
Gość 03.09.2013 Zgłoś
jak możesz tak mówić o swojej matce ...
Gość: Od dawna wiem, że w taki sposób robią studia a nie tylko na nie zarabiają. Baby to k... i nikt mojego zdania nie zmieni. Czasem zdarzają się wyjątkie, ale trafić na nie to problem.
Odpowiedz
4
Gość 03.09.2013 Zgłoś
studia stacjonarne nic nie kosztują. NIe wiem skąd takie informacje chodzą? Student na studia musi mieć kartki, długopis, bilet miesięczny. Tylko jacyś szalency kupują książki na studiach. Bo po co? Jest jakiś temat to się go zapisuje i szuka w internecie a nie kupuje książkę i kuje się ją na pamięć bo pani/pan profesor zrobi z tego egzamin. Po drugie, mam na roku 20 dziewczyn i żadna nie jest prostytutką, mało tego wszystkie nieśmiałe, skryte i mieszkające z rodzicami. Naprawde nie wiem komu zależy żeby studentki miały taką opinie? Co panie profesorze któraś nie chciała dać?
Odpowiedz
51
Gość 03.09.2013 Zgłoś
to chyba białystockie stawki w normalnym miescie cena wacha sie miedzy 170-200zł godz redaktorek dobrze wie co pisze i wez pózniej z taką załóż rodzine odrazu wywaliłbym za drzwi jak bym sie dowiedział jak pracowała ;) ty wyzej bronisz studentek ?? wejdz sobie na roksa.pl kraków tam jest pełno tego syfu
Gość: Pierdoły. stawki w agencjach to 100 zł, od 10 lat te same, dziewczyny biorą po 50 zł za oral bez gumy, 50 zł za anal, a klientów w agencji mają może 1 - 2 dziennie, jak dobrze pójdzie, bo przecież jest kilka dziewczyn. Wkur... mnie pisanie durnych artykułów ile to się zarabia, ile to studentek pracuje. Przez 10 lat nie wiem czy spotkałem może dwie, ale nie mam pewności, jedna chyba - z tego co mówiła - skończyła farmację, ale chyba licencjat, skoro miała 22 lata, czy 23. raport policji jest bezwzględny: ogromna cześć tych dziewczyn jest po zawodówkach, czasem po liceum, niekiedy bez matur. I potwierdzam to, naprawdę wiem dużo o tym z własnych doświadczeń. To cholernie ciężki kawałek chleba. 100 klientów tygodniowo ? Co za stek bzdur. Co roku o tej porze takie artykuły są, nieprawdziwe, dane wyssane z palca. Profesor jak badął ilość ? A "l
Odpowiedz
2
Gość 04.09.2013 Zgłoś
Wiekszosc studentek przyjmuje klientow prywatnie. Wiem bo sam korzystam co jakis czas. Glownie to dziewczyny mlode okolo 22-24 lat. 100 za numerek. Nigdy nie spotkalem sie z tak wygorowana cena.
Odpowiedz
4
Gość 05.09.2013 Zgłoś
Zobacz sobie na roxa pl ile dziewczyn z Wrocławia daje ogłoszenia :)
Gość: Pierdoły. stawki w agencjach to 100 zł, od 10 lat te same, dziewczyny biorą po 50 zł za oral bez gumy, 50 zł za anal, a klientów w agencji mają może 1 - 2 dziennie, jak dobrze pójdzie, bo przecież jest kilka dziewczyn. Wkur... mnie pisanie durnych artykułów ile to się zarabia, ile to studentek pracuje. Przez 10 lat nie wiem czy spotkałem może dwie, ale nie mam pewności, jedna chyba - z tego co mówiła - skończyła farmację, ale chyba licencjat, skoro miała 22 lata, czy 23. raport policji jest bezwzględny: ogromna cześć tych dziewczyn jest po zawodówkach, czasem po liceum, niekiedy bez matur. I potwierdzam to, naprawdę wiem dużo o tym z własnych doświadczeń. To cholernie ciężki kawałek chleba. 100 klientów tygodniowo ? Co za stek bzdur. Co roku o tej porze takie artykuły są, nieprawdziwe, dane wyssane z palca. Profesor jak badął ilość ? A "l
Odpowiedz
2
Gość 05.09.2013 Zgłoś
takie są prostytutki Większość kobiet ma dziennie od jednego do trzech klientów. Ponad połowa prostytutek pracuje najczęściej pod wpływem alkoholu, co 10 pod wpływem narkotyków (marihuana, amfetamina). Połowa kobiet świadczących usługi seksualne ma już za sobą przynajmniej jeden zabieg usunięcia ciąży. Polak płaci to wymaga do agencji towarzyskich udają się bardzo często osoby cierpiące na jakieś zaburzenia seksualne. dużą liczbę mężczyzn korzystających z seks-usług, według respondentek, stanowią panowie, którzy borykają się z problemami takimi jak zaburzenie wytrysku (68 proc.), niepełnego wzwód członka (22 proc.), bądź całkowity brak (38 proc.). klientami domów rozkoszy są osoby bardzo nieśmiałe w stosunku do płci przeciwnej. Fakt, że w kontakcie z prostytutką mężczyźni pozostają w relacji finansowej, nie wzbudza w nich zażenowania s
Odpowiedz
6
Gość 05.09.2013 Zgłoś
prostytucja = patologia z braku edukacji sexualnej! w Tajlandii 57 % facetów korzystało z prostytutek teraz tylko 7 % dlaczego?w 1990r tylko 10% kobiet w wieku 15 - 21 lat uprawiało seks ze swoim chłopakiem przed ślubem, na skutek wzrostu gospodarczego i lepszego wykształcenia w 10 lat później już ponad 50 %. faceci przestali płacić prostytutkom za seks który otrzymywali od swoich dziewczyn drastycznie spadła też ilość chorób wenerycznych w tym aids i przestępczość i ilość g***tów (szczególnie tych wśród młodocianych "z ciekawości ") jak skutecznie walczyć z prostytucją? edukacja seksualna i dostęp do normalnego seksu spowoduje że nikt nie będzie zainteresowany kiepskim drogim udawaniem seksu z prostytutkami zagrożonym chorobami wenerycznymi itp.
Odpowiedz
6
Gość 05.09.2013 Zgłoś
Co za durnoty? Ceny 120-200, połowa dla szefa, 7 klientów, zysk 1,5 tyś. 200/2=100 x7=700zl więc skąd te 1,5 tyś? Pisać głupoty aby pisać.
Odpowiedz
4
Gość 05.09.2013 Zgłoś
patologia kwitnie
Odpowiedz
4
Gość 05.09.2013 Zgłoś
rzniecie tez zajecie...już 15 się oglaszaja sprzedając cnote zamiast książki nauka i praca to już bzykają się zakase ...puszczalskie nieroby tak PO doprowadza karaj do przepasci...
Odpowiedz
4
Gość 05.09.2013 Zgłoś
Ciekawy jestem jaki idiota jako pierwszy "pracą" nazwał puszczanie sie
Odpowiedz
0
Gość 05.09.2013 Zgłoś
to nie studentki tylko kurw*!
Odpowiedz
8
Gość 05.09.2013 Zgłoś
A potem opowiada mężusiowi jaka to ona była skromna i porządna. A dl lektury nie sięgnę, go życie k***wki jakoś mnie nie fascynuje...
Odpowiedz
3
Gość 05.09.2013 Zgłoś
A kto "obsługuje" te k...., kto korzysta z ich usług? Oczywiście "święci" mężczyźni!!!
Gość: Od dawna wiem, że w taki sposób robią studia a nie tylko na nie zarabiają. Baby to k... i nikt mojego zdania nie zmieni. Czasem zdarzają się wyjątkie, ale trafić na nie to problem.
Odpowiedz
7
Gość 05.09.2013 Zgłoś
Ej pismaki i prowokatorzy. Przestańcie pisać bzdury, a profesor profesor Mariusz Jędrzejko niech przestanie walić konia 150 tys razy wyobrażając sobie tyle dziewczyn to wróci do rzeczywistości i przestanie pisać bzdury. A tak naprawdę kogo to obchodzi dlatego właśnie pismacze piętnowanie powinno być karalne. Jeżli chcecie kogoś piętnować zaczniecie najpierw od siebie i od mężczyzn, bo prostytucja najczęściej jest wynikiem biedy, co nie daje dobrej opinii Polsce. Na pohybel prowokatorom.
Odpowiedz